Προς το περιεχόμενο

Line 6 dm4


medelliap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλώς ήλθες φίλε, παράκληση που θα στην κάνουν και άλλοι φαντάζομαι, γράφε κατ' αρχήν ελληνικά εδώ δεν είμαστε Greekland αλλά Ελλάς! :lol: επίσης στο ποστ σου δεν αναφέρεις για πιό πετάλι ενδιαφέρεσαι. Φιλικότατα 8)

 

Ουυυυυυπσ!! γράψε λάθος! τώρα το είδα από την κεφαλίδα του Θέματος!

τσέκαρες Νάκα?

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για τα greeklish δεν το ήξερα..πρώτη φορά έκανα post :)

Το βρήκα ευτυχώς στο Νάκα σε κάποιο από τα μαγαζιά του, αφού τον έβαλα κ τα έψαξε όλα! Για το ότι έχει σταματήσει να βγαίνει μου το είπαν από του Ζόζεφ στη Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει...Τί να πώ..

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις, ααα και είμαι φίλη όχι φίλος αγαπητέ tag :)

 

Τα λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το ότι έχει σταματήσει να βγαίνει μου το είπαν από του Ζόζεφ στη Θεσσαλονίκη' date=' δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει...Τί να πώ..

[/quote']

Κοτζάμ διαφημιστική καμπάνια έκαναν με τους U2, θα το σταματούσανε? Φήμες είναι και μάλιστα κακεντρεχείς!! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω το ειχα δοκιμασει στο Νακα (Αθηνα) τον Ιανουαριο και δεν μου ειπαν τιποτα περι διακοπης κυκλοφοριας - και ειχε και δυο διπλα-διπλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για τα greeklish δεν το ήξερα..πρώτη φορά έκανα post :)

Το βρήκα ευτυχώς στο Νάκα σε κάποιο από τα μαγαζιά του' date=' αφού τον έβαλα κ τα έψαξε όλα! Για το ότι έχει σταματήσει να βγαίνει μου το είπαν από του Ζόζεφ στη Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει...Τί να πώ..

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις, ααα και είμαι φίλη όχι φίλος αγαπητέ tag :)

 

Τα λέμε![/quote']

 

Ζητώ συγνώμη αγαπητή φίλη και το νικ μου είναι taq (τάκης από το Παναγιώτης :wink: ) χαίρομαι που τελικά το βρήκες 8)

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αγαπητέ taq, δεν το πρόσεξα καλά! Ήταν και η ώρα δύσκολη..

Σαν να έχετε δίκιο πάντως για τη μη διακοπή κυκλοφορίας, ίσως να βαριόταν να το παραγγείλει ο τύπος, τί να πω..Απλά μου φάνηκε λογικό κι εμένα γιατί έψαξα αρκετά και δεν το έβρισκα, ούτε στο Musik Produktiv το είχε..

 

Σας ευχαριστώ όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου