Προς το περιεχόμενο

Pedalboards. Παρουσιάστε!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, odis13 είπε

Guyatone VT2 - τρέμολο για ελαφρύ wubwubwub νιουγεηβισμους

 

Αυτό μαμει όπως και το λαμπάτο που είχε βγάλει η εταιρεία,τα είχα και τα δύο και ο ηλίθιος τα πούλησα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Αυτό μαμει όπως και το λαμπάτο που είχε βγάλει η εταιρεία,τα είχα και τα δύο και ο ηλίθιος τα πούλησα.


Είναι πολύ ωραίος ο ήχος του, με μόνο κακό οτι έχει ένα μικρό volume drop όταν το ανοίγεις, κατα τα άλλα μπόμπα και μικρούλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που ποστάρω το «τελειωμένο» board, συνήθως αμέσως μετά κάτι αλλάζω. Και τώρα κάτι έχω στο μυαλό μου, αλλά ίσως βγάλουμε… το νέο διδακτικό έτος με αυτό. Όχι πως δεν κάνει τα πάντα…

IMG_4468.jpeg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν απο τη μια, συγκρινοντας τες με την δικια μου, με στενοχωρει το να βλεπω καθαρες τακτοποιημενες στην πενα πεταλιερες, απο την αλλη χαιρομαι να βλεπω boutique πεταλιερες και εγω να εχω διωξει τα μισα και καλα boutique πεταλια μου και να την εχω γεμισει Βοssακια.

  • Like 2

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι τα boss. Έχουν μείνει λίγο πίσω σε overdrives και distortions (ειδικά στο δεύτερο), αλλά κατά τα άλλα θα γέμιζα άνετα μια πεταλιέρα με δαύτα.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

αι distortions (ειδικά στο δεύτερο), α

 

Καλα απο ΠΩΛΗΣΕΙΣ αποκλειεται ακομα και σημερα να πουλαει καποιο ντιστορΣιο περισσοτερο απο το DS1, τα waza παντως (fuzz,οd & distortion) λενε οτι μαμουν και δερνουν και οτιδηποτε μπουτικ...δεν kΣερο βεβαια αν αΦτο αληθευει (εγω μια χαρα ειμαι με οποιοδηποτε od για αυτα που παιζω και distortion δεν χρησιμοποιω) αλλα για να το λΑινε....

 

https://guitar.com/reviews/effects-pedal/boss-ds-1w-waza-craft-review/

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Καλα απο ΠΩΛΗΣΕΙΣ αποκλειεται ακομα και σημερα να πουλαει καποιο ντιστορΣιο περισσοτερο απο το DS1

 

Το χειρότερο distortion που έχω στην κατοχή μου. Υπό του μετρίου. Δεν ξέρουν τι σημαίνει R&D για τη συγκεκριμένη κατηγορία στην boss. Γιαυτό και ακόμα κοστίζει περί τα 60 ευρώ. 

  • Συμφωνώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το πορτοκαλί το DS-1 δεν μπόρεσα ποτε να βγάλω ήχο, θα συμφωνήσω με τον gkourmoul1. Είναι imho πατάτα, popular ή μη. Απο τα overdrives όμως το BD-2 δεν είναι καθόλου άσχημο, ειδικά με λίγη βοήθεια, και τον τελευταίο χρόνο εκτίμησα ιδιαίτερα το SD-1, έγινε πλεον απο τα αγαπημένα μου.

Επεξεργασμένο από odis13
  • Like 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, odis13 είπε

Με το πορτοκαλί το DS-1 δεν μπόρεσα ποτε να βγάλω ήχο, θα συμφωνήσω με τον gkourmoul1. Είναι ιμηο πατάτα, popular ή μη. Απο τα overdrives όμως το BD-2 δεν είναι καθόλου άσχημο, ειδικά με λίγη βοήθεια, και τον τελευταίο χρόνο εκτίμησα ιδιαίτερα το SD-1, έγινε πλεον απο τα αγαπημένα μου.


το κορυφαίο τους ειναι αυτό….

 

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου