Προς το περιεχόμενο

Σταματαει η εκπομπη του Γιαννη Πετριδη


matawan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πασιγνωστη εκπομπη του Γιαννη Πετριδη, μετα απο 35 χρονια στον αερα, απο το τελος του Ιουνη θα ειναι πια παρελθον. Ανεξαρτητα απο το αν καποιος τον εκτιμαει η οχι, νομιζω οτι αντικειμενικα, θα λειψει απο το ραδιοφωνο μια ξεχωριστη "φωνή".

 

??? :-[ :-\ :'(

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μήπως γνωρίζεις,αν είναι δική του απόφαση ή αν γίνεται λόγω περικοπών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ακριβως δεν ξερω επιβεβαιωμενα τι και πως , προτιμησα να μην αναφερω κατι. Απ'οσα εχω ακουσει παντως, η εκπομπη του κοβεται, στα πλαισια των γενικοτερων αναδιαρθρωσεων σε σχεση με τους συμβασιουχους της ΕΡΤ.

Αν αυτο ειναι πραγματικοτητα, μιλαμε για φαιδρες καταστασεις.

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αναζήτηση στο γκουγκλ απόλυση λέει λόγω αναδιαρθρώσεων, από το 1ο λινκ που έβαλε και ο backys.

 

Θα πω πόσο λίγο είχα παρακολουθήσει τη συγκεκριμένη εκπομπή μιας και ραδιόφωνο όσο ήμουν εκτός Αθηνών δεν άκουγα και αφού ήρθα ήμουν πάντα της βραδυνής ζώνης μέχρι που στο τέλος το εγκατέλειψα παραδειγματικά για το ιντερνετ.

Είναι κρίμα γιατί το όνομά του τυγχάνει της εκτίμησης πολλών για το έργο που έχει προσφέρει ως ραδιοφωνικός παραγωγός όλα αυτά τα χρόνια και σίγουρα είναι ένα τέλος εποχής, σύνδεσμος με άλλες εποχές σε μένα άγνωστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα διαρκέσει πολύ.

Δεν μπορεί να διαρκέσει πολύ

Δεν είναι δυνατόν να διαρκέσει πολύ

Μπορεί σε άλλο σταθμό....... αν και δεν θα ναι το ίδιο.

Οσο για τους ΕΡΤιανούς, δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις.  ;)

Η βλακεία είναι κατοχυρωμένο προσόν διοίκησης.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... και σίγουρα είναι ένα τέλος εποχής ...

Πραγματικά τέλος εποχής. Χωρίς να έχω υπάρξει φανατικός του, τον θεωρώ εξέχουσα φυσιογνωμία στο χώρο του. Οι εκπομπές του έφεραν πολλά καινούρια ακούσματα στ' αυτιά μου στα τέλη του 70, αρχές 80 όταν η μουσική που ξέφευγε από τα τετριμμένα ήταν μάλλον ακριβό χόμπι για τους πολλούς.

 

Λέτε αν αρχίσει το κράξιμο ν' αλάξουν γνώμη; Ο "πολύς" Γερουλάνος τι λέει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου