Προς το περιεχόμενο

Για όσους νομίζουν ότι το rig τους είναι πολύπλοκο: Adrian Belew (2010)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

rig_belew_2010.jpg

 

(το έχω και συννημένο, για να το δείτε σε μεγέθυνση)

 

Πάντως ο θείος τελευταία κατέφυγε και αυτός στο Axe-Fx, με το οποίο φαντάζομαι ότι αντικατέστησε για live τα περισσότερα από τα παραπάνω!

 

rig_belew_2010.thumb.jpg.6a4cfeeb8fb5f372cd28ccc2334da100.jpg

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα, το ειχα δει και παλαιοτερα και ειναι απλα ΓΕΛΟΙΟ. Οποιονδηποτε κιθαριστα μου εδειχνες να παιζει με κατι τετοιο θα τον αποκαλουσα καμμενο, ποζερα και πλεονεκτη.

Ελα ομως που ο "θειος" οπως ειπες, οχι μονο χρησιμοποιει τα παντα εκει μεσα, αλλα τα εκμεταλλευεται στο επακρον...respect απλα, δε νομιζω οτι χωραει κατι αλλο. Θα κερδιζε τον σεβασμο μου και μονο αν μπορουσε να χρησιμοποιησει ολα αυτα τα μαραφετια, ποσο μαλλον δε οταν φτιαχνει και μουσικη, και καλη μαλιστα.

 

Εφοσων λοιπον το περιπλοκο αυτο rig του επιτρεπει να κανει το παρακατω....δωστε του και αλλα!

 

 

Υ.Γ. Το παρακατω το λεω με ΑΠΟΛΥΤΗ σοβαροτητα, τα 2 πραγματα που ζηλευω περισσοτερο απο το rig του και θα ηθελα να εχω ειναι η κιθαρα του και το σκαμπο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ μια ερωτηση

 

πως ονομάζονται οι κολόνες ηχεια που καταλήγουν ολα ?

 

Δεν καταλήγουν όλα, μόνο τα σύνθια και οι λούπες.

 

Δες εδώ:

 

http://www.bose.com/controller?event=VIEW_STATIC_PAGE_EVENT&url=/learning/musicians_corner/mus_pas_system.jsp

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλήγουν όλα, μόνο τα σύνθια και οι λούπες.

 

Δες εδώ:

 

http://www.bose.com/controller?event=VIEW_STATIC_PAGE_EVENT&url=/learning/musicians_corner/mus_pas_system.jsp

 

Πρεπει να ειναι απίστευτη λυση για λύση για λαιβ αυτο το σύστημα ουτε βάρος ουτε πολυ χώρος και άριστη ποιότητα .

θενξ για την ενημέρωση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου