Προς το περιεχόμενο

Fail σε προβάδικο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα λοιπόν χτες με τη μπάντα που παίζω να ηχογραφήσουμε να μας ακούσουμε πως τα πάμε.

Έγινε λοιπόν κάτι τόσο καμμένο που είπα να το μοιραστώ με εσάς.

Έτσι όπως ηχογραφούσαμε (λαιβ πρόβα) ξαφνικά αρχίζει να παίζει από τα μόνιτορ ένα άκυρο μπιτάκι. Προς στιγμήν νομίσαμε ότι είναι κινητό ή ότι τα παιξαν οι μαγνήτες της κιθάρας, αλλά απλά ήταν fail του ηχολήπτη :D

 

Δεν έχω σκοπό να πω ποιο στούντιο, δεν έχω πρόβλημα με τα παιδιά, αν μη τι άλλο θα συνεχίσω να μαι πελάτης τους, απλά ρε παιδί μου το σκηνικό ήταν εντελώς αστείο και καμμένο. Σας ανεβάζω κλιπάκΗ ;D

 

Περισσότερα για τη μπάντα και το τι παίζει, λίαν συντόμως θα τα παρουσιάσουμε ζωντανά so stay tuned ;)

 

Η προηγούμενη πιο καμμένη στιγμή σε προβάδικο ήταν σε ένα κατακαμμένο (και κυριολεκτικά) στο Αιγάλεω όπου έτσι όπως προβάραμε ξαφνικά κόπηκαν τα πάντα ρεύμα φως κτλ και άρχισε να μυρίζει και καμμένο από τον εξαερισμό. Τρου στιγμές.

 

Μοιραστείτε κ εσείς τα καμμένα σας ;D

fail_rec.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααχαχαχαχαχαχα για πολλά ρεζίλια :P

 

Δε κάνει ρε να ξεπουλήσετε μ εμένα :P

 

Αυτή είναι η γλύκα! jazz να ταστάρει ανελέητα!  8)

Παρεπιπτόντως η μπάντα είχε φέρει κ ένα πρεσίζιον στην πρόβα. Πολύ ωραίο, πολύ καλά σεταρισμένο κτλ κτλ (φήμες λένε ότι ήταν του ΣΦ :P)

Έπαιξα με αυτό ένα δυο κομμάτια. Τελικά απλά προτίμησα το ασετάριστο ταλαίπωρο τζαζ μου. Που ναι η ατάκα οέο ρε! Άστε τα πρεσίζιον ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααχαχαχαχαχαχα για πολλά ρεζίλια :P

 

Δε κάνει ρε να ξεπουλήσετε μ εμένα :P

Παρεπιπτόντως η μπάντα είχε φέρει κ ένα πρεσίζιον στην πρόβα. Πολύ ωραίο, πολύ καλά σεταρισμένο κτλ κτλ (φήμες λένε ότι ήταν του ΣΦ :P)

Έπαιξα με αυτό ένα δυο κομμάτια. Τελικά απλά προτίμησα το ασετάριστο ταλαίπωρο τζαζ μου. Που ναι η ατάκα οέο ρε! Άστε τα πρεσίζιον ;D

 

Ιεροσυλία!  :P

 

Παρεμπιπτόντως, στο παραδίπλα είναι ένα thunderbird! Που'ναι ο 79ας ρεεεεε?  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tρελη εμπειρία πολυ καλο ;)

 

Ευη ανέβασε κατι οταν τελειώσει η ηχογράφηση ακούγετε πολυ καλο  ;)

Θενκς :)

Θα το δούμε με τα παιδιά τι κ πως αλλά θα μας ακούσετε με το έτσι θέλω κάποια στιγμή ;P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενκς :)

Θα το δούμε με τα παιδιά τι κ πως αλλά θα μας ακούσετε με το έτσι θέλω κάποια στιγμή ;P

 

Να σου  την επόμενη χωρίς Backing Track απο πισω  ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου