Προς το περιεχόμενο

Γελάει ο κόσμος με την εθνική Ελλάδος!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα αν μπλεξεις τα Πατησια με τα Βαφτησια κ τα Γ....σια τοτε σιγουρα υπαρχει προβλημα.

σημαινει πως πηρες τη κατω βολτα αδερφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 209
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κοιτα αν μπλεξεις τα Πατησια με τα Βαφτησια κ τα Γ....σια τοτε σιγουρα υπαρχει προβλημα.

σημαινει πως πηρες τη κατω βολτα αδερφε

 

Solega, χωρίς πλάκα, δεν νομίζω ότι καταλαβαίνει κανείς τι σε πείραξε.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε περιγραφω αλλο

κοιτα αν μπλεξεις τα Πατησια με τα Βαφτησια κ τα Γ....σια τοτε σιγουρα υπαρχει προβλημα.

σημαινει πως πηρες τη κατω βολτα αδερφε

Όλο υποσχέσεις ...........

 

8 χρόνια ζούσα εκεί. Γίνονται και τα τρία συγχρόνως αν ξέρεις τον τρόπο.  ;)

Τώρα για να τα μπερδέψεις, εξαρτάται πόσο kinky είσαι.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ο μόνος τρόπος για να κατέβει ο κλασσικός (ο μλκ@ς) ο Έλληνας στους δρόμους, είναι να περάσει η Εθνική ομάδα ποδοσφαίρου στην επόμενη φάση.

 

Δεν πα να μας κόβουν μισθούς, να μας κόβουν συντάξεις και πρωταρχικά δικαιώματα, όσο δε σκοράρουν οι (συμπαθέστατοι κατά τ'άλλα) ποδοσφαιριστές μας, ο καναπές για πολλούς μελλοντικούς απολυμένους, θα παραμένει μονόδρομος.

 

Τραγικό..

 

Αυτο λεγεται "πεταγομαι σα φελος σαμπανιας σε θεμα που δε με απασχολει.

 

και αυτο

Όλο υποσχέσεις ...........

 

λεγεται βαζω φιτιλια για καυγα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη κιόλας αλλά τι μιζέρια είναι αυτή;

Τον φάγατε τον Ρεχάγκελ. Εγώ αυτό που είδα είναι μια αξιοπρεπέστατη προσπάθεια και μια από τις καλύτερες παρουσίες που είχε ποτέ η Ελλάδα σε Μουντιάλ.

 

Μήπως περιμένετε να γίνει υπερδύναμη η Εθνική χωρίς μια πορεία και προσπάθεια σιγά σιγά; Εγώ βλέπω μια αρχή και το θεωρώ ξεφτίλα να μην εκτιμάται αυτή η προσπάθεια από εμάς πρώτα.

 

Επίσης περί Ελληνικού ροκ, μπορούμε να το λέμε ακόμα τώρα που έχουμε ακούσει freerock και Χαρμάνη και Down and Out; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα αν μπλεξεις τα Πατησια με τα Βαφτησια κ τα Γ....σια τοτε σιγουρα υπαρχει προβλημα.

σημαινει πως πηρες τη κατω βολτα αδερφε

Αποκλείεται δηλαδή να πας σε βαφτίσια στα Πατήσια και μετά να σου κάτσει η κουμπάρα? ;D ;D

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης περί Ελληνικού ροκ, μπορούμε να το λέμε ακόμα τώρα που έχουμε ακούσει freerock και Χαρμάνη και Down and Out; :)

Θα σου απαντήσω μόλις φάω τα ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ που έφτιαξε η ΜΑΜΑ μου. :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης περί Ελληνικού ροκ, μπορούμε να το λέμε ακόμα τώρα που έχουμε ακούσει freerock και Χαρμάνη και Down and Out; :)

Σωστά...ο freerock είναι σαν το Καραγκούνη, ο Χαρμάνης σαν τον Νίνη και ο γκρινιάρης Superfunk (που κατηγορεί ΣΥΝΕΧΕΙΑ το ελληνικό rock) σαν τον Χαριστέα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον φάγατε τον Ρεχάγκελ. Εγώ αυτό που είδα είναι μια αξιοπρεπέστατη προσπάθεια και μια από τις καλύτερες παρουσίες που είχε ποτέ η Ελλάδα σε Μουντιάλ.

 

Μήπως περιμένετε να γίνει υπερδύναμη η Εθνική χωρίς μια πορεία και προσπάθεια σιγά σιγά; Εγώ βλέπω μια αρχή και το θεωρώ ξεφτίλα να μην εκτιμάται αυτή η προσπάθεια από εμάς πρώτα.

 

:-\

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου