Προς το περιεχόμενο

Που μπορει να φτασει κάποιος για να πουλήσει μια συνδεση τηλεφωνου.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα...πριν πολλά χρόνια (όταν έμενα Αθήνα), μου είχαν χτυπήσει τη πόρτα κάτι αναρχοκουμουνιστοκάτι...και πούλαγαν ένα περιοδικό που το έλεγαν "το Αρχίδι"...εννοείται ότι το αγόρασα, και όταν με έπρηζαν οι φίλοι μου το έβγαζα και τους έλεγα..."πάρτε τώρα ένα...."

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άντε ρε το πιο καμμένο που έχει έρθει στα χέρια μου είναι ένα βιβλίο που μου χάρισε ένας ταξιτζής, φυσικός στις σπουδές του, το οποίο είχε γράψει ο ίδιος και λέγεται "το μάτι του Κύκλωπα" και σε θεματολογία συναγωνίζεται Λιάκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πολύ πιθανό να ήταν μορμόνοι

 

καλή φάση, αυτοί δεν παντρεύονται πολλές; σε μένα γιατί μόνο δάνεια  ??? 8)

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή φάση, αυτοί δεν παντρεύονται πολλές; σε μένα γιατί μόνο δάνεια  ??? 8)

 

προτιμάς πολλές συζύγους από πολλά δάνεια;  :o

 

το σκέφτηκες καλά;  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απο τη φορά που 2 διαφημίστριες μπήκαν -σχεδόν με το έτσι θέλω- σπίτι μου για να μου δείξουν μια προσφορά που ΕΠΡΕΠΕ να την αγοράσω εκείνη τη στιγμή, γιατί δεν γινόταν αργότερα σου λέει, δεν ξανάφησα άγνωστο να μπεί. 30-45' με παίδευαν και τι καλή που είναι η συλλογή και ότι φαίνομαι τύπος που διαβάζω (ήταν και πρωί και ήμουν με την τσιμπλάρα, απορώ απο που το συμπέραναν) κ άλλες λοιπές φίφες.

 

Πάντως απο πάντα θέλω να κάνω τον εξής διάλογο:

Εγώ: -Εντάξει θα κοιτάξω την προσφορά και θα έρθω στο σπίτι σας, δώστε μου την διεύθυνσή σας να περάσω.

Διαφημίστρια: -Ε δεν γίνεται σπίτι μου, στα γραφεία θα πάρεις.

- Γιατί σας ενοχλεί να έρχονται ξένοι στο σπίτι σας?

- Σου μου του, (γενικό συμπέρασμα: ναί)

- Τότε καταλαβαίνετε πως νιώθω.  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε ρε το πιο καμμένο που έχει έρθει στα χέρια μου είναι ένα βιβλίο που μου χάρισε ένας ταξιτζής, φυσικός στις σπουδές του, το οποίο είχε γράψει ο ίδιος και λέγεται "το μάτι του Κύκλωπα" και σε θεματολογία συναγωνίζεται Λιάκο.

 

Ο Mel Gibson ηταν?

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευκαιρία να μορφωθούμε. Παραθέτω μερικά απο τα έγγραφα που δίνουν στους πωλητες τους οι εταιρείες τηλεφωνίας. Πρέπει φυσικά να συμμορφωθούν με τα γραφόμενα για να συνεχίσουν την 'καριέρα' και να ωφεληθουν απο bonus αμοιβές.

(γίνεται και ζουμ στις φωτο για καλυτερη αναγνωση. Καντε ανοιγμα στο Link με δεξι κλικ)

 

tel1.jpg

tel4.jpg

tel3.jpg

tel2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά σε μένα είναι οτι δεν ηρθε κουριερ, αλλα υπογραψαμε το συμβολαιο επι τοπου.

 

Το οποιο διαβασα.

 

Και το οποιο το μονο που ανεφερε ηταν οτι προκειται για το πρόγραμμα (X).

 

Σε ενα αλλο χαρτι που μου εδωσε, ελεγε οτι το Χ προγραμμα ειχε 6mbps και αυτος το εσβησε και μου εγραψε 24. Φυσικά αυτό δε μου εφτανε γιατι είμαι χωριατης και ειπα να το γραψει και πανω στο συμβολαιο, ακριβως δίπλα απο τα στοιχεια του. Το εκανε ο βλακας.

 

Η εταιρεια με αποδεσμευσε αμεσως και μαλιστα προχθες επικοινωνησαν μαζι μου για να μου πουν οτι ελαβαν και το μεηλ που τους ειχα στειλει στο info@ και πως ερευνουν περαιτερω το θεμα μου με τον τμημα μεταπωλητών και μου ξαναζήτησαν συγγνωμη.

 

Σπανια γινομαι κακος, και ιδιως με τη δουλεια του αλλου, αλλα δε θα με χαλασει να μην ξαναδουλεψει για χρονια ο απατεωνας ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου