Προς το περιεχόμενο

Σπύρος Χαρμάνης - Just another story


Evilnye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις άκουσα το Praline και δεν έχω λόγια.... Τι να σου πω τώρα, συγχαρητήρια και σου εύχομαι κι εγώ τα καλύτερα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έχω μείνει ΜΑ*ΑΚΑΣ

 

....καλά, εγω προ πολλού... ;D ;D

 

Δεν ξέρω, πιστεύω οτι είναι το μόνο θέμα που τα βρισίδια επιτρέπονται!  :D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το επίπεδο στο κομμάτι είναι, όπως κανείς το περίμενε: Πολύ ψηλά.

 

Σε σχέση με το CD όμως νομίζω ότι καλά έκανε και δεν μπήκε μέσα.

 

 

+1

όμως διαφωνώ ως προς την αιτιολόγηση. Δε με πειράζει που είναι λιγότερο προγκρέσιβ απ τα κομμάτια του δίσκου. Μάλλον το βρίσκω λιγότερο "βαρυ-βαθύ και ατμοσφαιρικό". Βέβαια αν είχε μπει στο δίσκο κ το χα ακούσει απ την αρχή πακέτο με τ άλλα μπορεί να είχα άλλη γνώμη...

Οπως και να χει, είναι κομματάρα {και έπρεπε να ανοίξεις νέο θέμα}

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο. Υπογραμμίζει την εντύπωση που μου είχε κάνει και το άλμπουμ (το οποίο μπορείτε να το προμηθευτείτε με ένα αντίτιμο από τον ίδιο τον Σπύρο στέλνοντάς του ένα μήνυμα ή email): θεσπέσια κομμάτια, πολύ ωραία παραγωγή, αποτέλεσμα καθ'όλα επαγγελματικό που δεν αφήνει κανένα υπαινιγμό για την ερασιτεχνική προέλευση (αν δεν απατώμαι), τρομερή άνεση στην αλλαγή μουσικών "προσώπων"... τι να πεις? Πρέπει οπωσδήποτε να κυνηγήσει την προβολή του λίγο παραπάνω!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο, δεν ξέρω αν έκανε για το δίσκο ή οχι, αλλά δεν έχει σημασία πλέον. Το θέμα είναι οτι έχουμε άλλο ένα ωραίο κομμάτι. Μπράβο και πάλι :)

 

Δεν ξέρω, πιστεύω οτι είναι το μόνο θέμα που τα βρισίδια επιτρέπονται!  :D ;D ;D

 

+1 ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είναι η μουσική που θα άκουγα,ευχαρίστως θα σου πλήρωνα ένα εισιτήριο (άνευ επιστροφής  ;D) για Αμερική ή Αγγλία...

 

Μιά ερώτηση.(από περιέργεια):Η προφορά σου -κρίνοντας από το praline που άκουσα- ,είναι τουλάχιστον πειστική...Μήπως είναι η μητέρα σου Αμερικάνα ή Αγγλίδα? 'Η μήπως μεγάλωσες στην Αγγλία ή στην Αμερική?

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είναι η μουσική που θα άκουγα,ευχαρίστως θα σου πλήρωνα ένα εισιτήριο (άνευ επιστροφής  ;D) για Αμερική ή Αγγλία...

 

Μιά ερώτηση.(από περιέργεια):Η προφορά σου -κρίνοντας από το praline που άκουσα- ,είναι τουλάχιστον πειστική...Μήπως είναι η μητέρα σου Αμερικάνα ή Αγγλίδα? 'Η μήπως μεγάλωσες στην Αγγλία ή στην Αμερική?

 

Όχι, τίποτα απ'τα δυο...απλά τρέφω μεγάλη αγάπη και εκτίμηση για την Αγγλική (i.e. ταινίες και σειρές χωρίς υπότιτλους, βιβλία στα αγγλικά). Σε ευχαριστώ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου