Προς το περιεχόμενο

I think I am in love...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως δεν είναι εκεί ο ενδοιασμός μου αλήθεια.

Αν σε ενδιαφέρει όντως τουλάχιστον ξαναδιάβασε το θέμα :)

 

Ούτε είπα πουθενά κάτι τέτοιο πάντως. Αν κατάλαβες έτσι μπορείς ευχαρίστως να παραθέσεις τα μηνύματα στα οποία πιστεύεις πως τόση ώρα διαμαρτύρομαι ότι το πρόβλημα είναι εκεί.

 

Έχω γράψει τουλάχιστον 2 3 φορές ότι το πρόβλημα είναι πως το ΜΟΝΟ σχόλιο που κάναν οι ΑΡΧΙΚΟΙ αποστολείς ήταν η εμφάνισή της.

Που και γιατί προσβλήθηκαν οι επόμενοι μου διαφεύγει.

 

Μ αρέσει που το γράφω ξανά. Βάζω και κεφαλαία μήπως και καταλάβει κανείς και πάλι φαίνεται δεν καταλαβαίνει κανείς. Κινέζικα γράφω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καθώς το ΝΟΙΖ είναι ένα φόρουμ μουσικής και μουσικής τεχνολογίας, έχω αποφασίσει να μην συμμετέχω σε συζητήσεις που δεν εμπίπτουν στο πεδίο αυτό.

 

Το θέμα αυτό όπως εξελίχθηκε έχει σαφείς πολιτισμικές και πολικές εκφάνσεις και δεν θα έγραφα αν δεν συμμετείχε με τρόπο απαξιωτικό και προσβλητικό το μέλος και moderator του ΝΟΙΖ harilatron.

 

Θέλω λοιπόν να ρωτήσω αν ο harilatron εκφράζει ΜΟΝΟ την προσωπική του οπτική για τα πράγματα ή αν οι απόψεις του αποτελούν μέρος των απόψεων της διαχειριστικής ομάδας του ΝΟΙΖ.

 

Ευχαριστώ.

 

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

 

Θέλω λοιπόν να ρωτήσω αν ο harilatron εκφράζει ΜΟΝΟ την προσωπική του οπτική για τα πράγματα ή αν οι απόψεις του αποτελούν μέρος των απόψεων της διαχειριστικής ομάδας του ΝΟΙΖ.

 

Ευχαριστώ.

 

 

Ασφαλώς και είναι οι προσωπικές μου απόψεις. Το λέει και στους κανονισμούς.

Από την άλλη, διάβασε σωστά τι έγραψα και θα διαπιστώσεις ότι πουθενά δεν διαχώρισα τους ανθρώπους με βάση το φύλο. Το αντίθετο.  :)

Απλά διαπίστωσα (όπως και τόσοι άλλοι) την πραγματικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσημεριαναδικο εγινε το θεμα και ηταν λογικο.

Πεταει ενας ενα I m in love για μια χαριτωμενη μπασιστρια και αρχιζει το πανηγυρι.

Απορω τι ουσια ειχε ενα τετοιο ποστ.

Να πεταξει ο καθενας κι απο μια γυναικα μπασιστρια,ντραμερ,πληκτρου,μπουζουκτσου

να το κανουμε καλλιστεια το νοιζ να τελειωνουμε.

Αντι να το κλειδωσετε απ την αρχη καθεστε και βλεπετε τα καρφια του ενος και του αλλου.Ο Λαζανης ειχε πολυ περισσοτερο ενδιαφερον.

Τουλαχιστον γελουσαμε.Εδω ουτε γελαμε καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ρε παιδι μου, το να εχεις εναν κοριτσαρο πανω στη σκηνη μαζι σου σε κανει να παιζεις καλυτερα, σε ....τονωνει.

Οποιος εχει το dvd στο Scott's ας κοιταξει τον Beck every now and then να του τρεχουν τα σαλια οποτε την κοιταζει.

Και δε νομιζω να ειναι απο το παιξιμο της ε?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μπόρεσα να διαβάσω 2-3 σελίδες μόνο και υποπτεύτηκα την συνέχεια. Τα σχόλια μου είναι τα εξής:

 

1. Πρέπει να είσαι πολύ αφελής για να πιστεύεις ότι ένας επαγγελματίας σαν τον Beck, που έχει στήσει την καριέρα του στο βιρτουοζιτέ του χαρακτήρα, επέλεξε μπασίστα σε... τριο παρακαλώ, γιατί έχει ωραία μπούτια... Η κυρία σπέρνει! Σιγά μην αποφάσισε ότι του έλειπε η Brittney από τη σκηνή για να μαζέψει Ρουβίτσες και φλωράκια.

 

2. Το ότι συνδυάζει ομορφιά και τεχνική την κάνει πολύ ελκυστική στο αντρικό μουσικό κοινό. (Το τερπνόν μετα του ωφελίμου). Γιατί να το αρνηθούμε άλλωστε. Μας τρέχουν τα σάλια κάθε φορά που τη βλέπουμε. Δεν υπάρχει κακό σε αυτό. Άλλωστε είμαι σίγουρος ότι το ίδιο συμβαίνει και με τις κοπέλες που βλέπουν το ξεσκέπαστο κορμί του Flea και των υπολοίπων RHCP! (σίγουρα δεν το κάνουν για τη ζέστη... αλλά σίγουρα δεν τους λείπει και η τεχνική).

rhcp_bio_original.jpg.26c2fbcbb63cfc14e527bd255eb25ab3.jpg

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλωστε είμαι σίγουρος ότι το ίδιο συμβαίνει και με τις κοπέλες που βλέπουν το ξεσκέπαστο κορμί του Flea και των υπολοίπων RHCP!

 

Όχι τον Φλη ρε αρχηγέ είπαμε :P

 

Κατά τ' άλλα με κάλυψες ευχαριστώ. Επίσης χαίρομαι που ορισμένα μέλη διαβάζουν και καταλαβαίνουν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Κατά τ' άλλα με κάλυψες ευχαριστώ. ...

 

Τα ίδια γράφω εδώ και 7 σελίδες όμως αλλά κάποιοι δεν θέλουν να τα καταλάβουν.  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια γράφω εδώ και 7 σελίδες όμως αλλά κάποιοι δεν θέλουν να τα καταλάβουν.  ::)

Σε ποιο σημείο Χαρίλαε εκεί που λες ότι ντάξει καλά παίζει γιατί να μην παίζει και με τον Μπεκ;

 

Καλά παιζει.

 

Σχολιάζω επίσης 7 σελίδες γιατί ο ενδοιασμός μου ήταν τα σχόλια των προηγούμενων. Το ξανάγραψα. 4η φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου