Προς το περιεχόμενο

I think I am in love...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες και 108 posts μετά του αρχικού... κουράστηκα.

 

έχω πολλές φορές την εντύπωση ότι το 99.999% των μελών του νόιζ αποτελείται από δικηγόρους του διαβόλου. Δεν αφήνουν να "πέσει κάτω" τίπτες.  :D

 

Ινάφ! :)

 

 

Όσο για την κοπέλα, 1) είναι άψογη μπασίστρια και σκίζει, 2) δε με νοιάζει το εμφανισιακό της (αν και θα συμφωνήσω με τον alejandro, δε σκίζω και τα ρούχα μου κιόλας...) :)

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

το ενδεχομενο να ειναι απλως "αρκετα καλη" στο μπασακι της σε συνδυασμο με μια ας πουμε πρωτοτυπια ,που βρηκε την ευκαιρια να κανει ο beck,δε το σκεφτηκε κανεις?

 

πιστευω οτι αν διαβαζε αυτα τα ποστ ο beck kai h tal θα γελαγανε 2 χρονια.

 

επισης πιστευω οτι οποιου του" τρεχουν τα σαλια" βλεποντας την ταλ,θα πρεπει να κοψει λιγακι το νοιζ και να αρχισει κανα αλλο αθλημα σιγα σιγα...

(χαριτωμενο ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ,που ομως και να ηθελε,δεν εχει τα προσοντα να παριστανει το πορνιδιο που χρησιμοποιει την εμφανιση της για να αναρριχηθει!!!ΕΛΕΟΣ!!!!)

 

τελος μιλατε για το jeff beck,το κοινο του οποιου ειναι συγκεκριμενο,σιγουρα εκπαιδευμενο μουσικα και οχι για την πωλινα μπουζουκιδου και το κοινο αυτης που ισως νοιαζοτανε για την εμφανιση καποιου μουσικου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριέμαι να διαβάσω ολο το thread αλλα φαντάζομαι περι τινος προκειται.Μπασίστρια(και φωνάρα) που ειμαι in love(μουσικα πάντα...) ειναι μια μαυρουλα(Gail Ann Dorsey) που παιζει με τον Bowie.Απιστευτη και με πολυ στυλ.Ριξτε της μια αυτια.Ειναι στο DVD Reality.

 

http://www.youtube.com/watch?v=YsSlNFTjxss

 

Τωρα για την κοπελιτσα που γινεται λόγος ειναι μια χαρα και αν την βαψεις της βάλεις μια κοντη φουστιτσα κτλ και την κάνεις οπως τις άλλες ειναι παραπάνω απο μια χαρα... :P :P :P

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι τον Φλη ρε αρχηγέ είπαμε :P

 

 

Μήπως αυτό είναι σχόλιο για την εμφάνιση του Φλη...?

Αυθορμητο και αστείο αλλα είναι σχόλιο... μιλάμε για τον Φλη

και εσύ το μόνο που έχεις να πεις είναι για την φάτσα του....?

:P :P

 

(φιλικά) ;D

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριέμαι να διαβάσω ολο το thread αλλα φαντάζομαι περι τινος προκειται.Μπασίστρια(και φωνάρα) που ειμαι in love(μουσικα πάντα...) ειναι μια μαυρουλα(Gail Ann Dorsey) που παιζει με τον Bowie.Απιστευτη και με πολυ στυλ.Ριξτε της μια αυτια.Ειναι στο DVD Reality.

 

http://www.youtube.com/watch?v=YsSlNFTjxss

 

Τωρα για την κοπελιτσα που γινεται λόγος ειναι μια χαρα και αν την βαψεις της βάλεις μια κοντη φουστιτσα κτλ και την κάνεις οπως τις άλλες ειναι παραπάνω απο μια χαρα... :P :P :P

 

Πωπω ρε φίλε τι ήταν αυτό;;;

 

αλλου η μπαλα πραγματι!

αλλα ξυριως σε φωνητικο επιπεδο!

αν και το μπασο μια χαρα το κρατησε! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να παίζεις μπάσο ΚΑΙ να τραγουδάς είναι από μόνο του δύσκολο. Το να παίζεις μπάσο στο περίεργο Under Pressure και να τραγουδάς έτσι...

Θαυμάζω τους ανθρώπους που μπορούν να παίζουν άλλα πράγματα ρυθμικά και να τραγουδάνε άλλα - εννοώντας ότι δεν κοπανάνε απλά συγχορδίες στο ρυθμό...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και σίγουρα δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω για να εξηγήσω τι με πείραξε στο όλο θέμα και να γκρινιάξω για την μίζερη μουσική παιδεία της κοινότητας, λέω να σας προτείνω κ εγώ άλλη μια μπασίστρια που άκουσα πριν κάποιο καιρό και αρχικά νόμιζα ήταν η ίδια με την Gail Ann Dorsley που ανέφερε κ ο φίλος πιο πάνω

 

 

Me'shell ndegeocello :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να γκρινιάξω για την μίζερη μουσική παιδεία της κοινότητας

 

Wow!

 

Me'shell ndegeocello :)

 

Nice groove!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου