Προς το περιεχόμενο

I think I am in love...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ουάααααααοοοοο... Μου βγήκαν τα μάτια για να διαβάσω το 10σελιδο... Λοιπόν περί της Tal: Η κοπέλα είναι από τα μεγαλύτερα ταλέντα που έχουμε ακούσει τα τελευταία χρόνια. Ξεκίνησε να παίζει κιθάρα στα 14 και συνέχισε μέχρι τα 16. Μετά το γύρισε στο μπάσο και μέσα σε ελάχιστο χρόνο άρχισε να παίζει όπως δεν θα καταφέρουμε πολλοί από εμάς σε ολόκληρη την ζωή μας.

Έχει παίξει με Santana εκτός από τον Beck...

Respect στην κοπέλα, είναι πολύ καλή μουσικός, φοβερά εξελίξιμη και ναι, είναι συμπαθέστατη.

Όπως έγραψε και ο Marathon ο Βeck είναι  είναι όμως ο μεγαλύτερος (εν ζωή) rock κιθαρίστας- αν όχι ο μεγαλύτερος, από τους μεγαλύτερους... Κάτι παραπάνω ξέρει για να πάρει την Tal για μπάσο. 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ο Λαζανης ειχε πολυ περισσοτερο ενδιαφερον.

Τουλαχιστον γελουσαμε.Εδω ουτε γελαμε καν.

Ποπο, που να'ναι τώρα αυτό το παιδί?

Bass till I die!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι η νοϊζοποίηση ενός θρεντ δεν είναι απαραιτήτως κακό πράγμα. Γίνονται ωραιότατες κοινωνιολογικές συζητήσεις, με ολίγο τσακωμό πάντα, ο οποίος σπανίως φτάνει στο επίπεδο της προσβολής όμως και εκφράζονται πολύ ενδιαφέρουσες απόψεις για διάφορα θέματα. Σε πολλά θρεντ μάλιστα έχει μεγάλο ενδιαφέρον να διαβάσει κανείς τον τίτλο, το πρώτο ποστ και μετά κατευθείαν το τελευταίο. Προσπαθώ συχνά να προβλέψω πού θα πάει η κουβέντα αλλά συνήθως αποτυγχάνω >:(

 

Όσον αφορά την Ταλ τώρα, θα συμφωνήσω με όσους έγραψαν ότι είναι πολύ καλή μπασίστρια.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστείο...

 

 

Eιδες που με τα μνμ γινονται παρανοησεις εδω μεσα?

Δε μ ενοιαξε καθολου το λαθος σου.

Ηθελα να πω οτι οι αλλοι πλην του μπεκ και της τετραχορδης κιθαρωδου

δεν τραβανε την προσοχη σ αυτο το βιντεο.Οποιος καταλαβε καταλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήξερα ότι είσαστε τόσο καμένοι δεν θα γινόμουν μέλος.

Να τοποθετηθώ και εγώ στο μείζονος σημασίας θέμα.

Η Tal παίζει μια χαρά μπάσο και μπλα, μπλα, μπλα…

Και η ουσία: μπλα, μπλα, μπλα…

Εννοείται πως δεν έκανα τον κόπο να διαβάσω 11 σελίδες…

Off topic

Από την άλλη εγώ είμαι πιο καμένος.

Συγνώμη moderators για το post στο noizbox αλλά από χτες που διάβασα την επίμαχη αγγελία νιώθω ξανά 13 χρονών.

Δεν καταλαβαίνω, όμως.Πώς περιμένουν να τραγουδήσει μία ξεφωνημένη? ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Tal Wilkenfeld είναι κλασικό παράδειγμα πορνιδίου που χρησιμοποιεί την εμφάνισή της για να αναρριχηθεί επαγγελματικά. Γι' αυτό και την προτίμησε ο Beck ανάμεσα σε εκατοντάδες χοντρούς, άσχημους, μουστακαλήδες (πλην όμως τίμιους) μπασίστες. Ποιός θα την πρόσεχε αν ήταν άντρας; Ποιος ξέρει τι άλλο θα έχει κάνει στον Beck; Ego pantos 8a th fystikona sth thesi tou.

 

:P ::)

 

YΓ. Ήθελα να ανοίξω thread όταν την είχα δει live, αλλά μετά από λίγη σκέψη κατάλαβα το μάταιο του πράγματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ρε παιδι μου, το να εχεις εναν κοριτσαρο πανω στη σκηνη μαζι σου σε κανει να παιζεις καλυτερα, σε ....τονωνει.

Kαι στη Ιαπωνία...πριν...είχε την Jeniffer Batten...λές να του έτρεχαν και εκεί τα σάλια και να την έβλεπε σαν τονωτικό?

 

Για όλα τα υπόλοιπα...το θέμα που (κάθε φορά) ενοχλεί την Εύη, νόμιζα ότι είχε λήξει με το προηγούμενο με τις Ρωσίδες τραγουδιάρες...ακριβώς τα ίδια (ξανα)γράψατε

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego pantos 8a th fystikona sth thesi tou.

Εάν δείς τους φίλους του γεροJeff που είναι του κατηχητικού (Ron Wood, Rod Stewart...) ίσως σκεφτείς ότι δεν θα το έκανε 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην αποφάσισε ότι του έλειπε η Brittney από τη σκηνή για να μαζέψει Ρουβίτσες

Και όμως στα live του (και συγκεκριμένα στη συναυλία για τα γενέθλιά του που είχα δεί live), βγάζει καμμιά Ρουβίτσα σαν την Imogen Heap...μήπως (τελικά) ο γεροJeff τα προμοτάρει τα πιπίνια?

 

ΥΓ Sorry για τα κολλητά post αλλά ήμουν για ύπνο χθές που γράφατε τα πολλά...

 

Και εάν όντως ο γεροJeff κυνηγάει τα πιπίνια...πως θα τον κρίνουμε? Σαν καλλιτέχνη ή σαν πορνόγερο?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου