Προς το περιεχόμενο

I think I am in love...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Σε ποιο σημείο Χαρίλαε εκεί που λες ότι ντάξει καλά παίζει γιατί να μην παίζει και με τον Μπεκ;

 

...

 

Οχι μόνο "καλά παίζει" αλλά και ότι είναι αφοσιωμένη σε αυτό που κάνει.

 

Τα σχόλια του τύπου "να ισιώσει το μαλλί" δηλαδή σε ενόχλησαν? (Αυτά δεν νομίζω ότι είναι άξια λόγου και κακώς τα πήραμε υπόψη μας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά είσαι ο Βeck, ξέρεις ότι το κοινό σου είναι 80% άνδρες, και έχεις audition με 2 υποψήφιους μπασίστες έναν άνδρα και μια γυναίκα με 100% τα ίδια skills.... ποιον διαλέγεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σχόλια του τύπου "να ισιώσει το μαλλί" δηλαδή σε ενόχλησαν?

 

Με ενόχλησαν τα σχόλια της 1ης σελίδας. Είμαι παράλογη; Μιλάμε για μουσικό τέτοιου επιπέδου και μόνο για τη φάτσα της έχουμε να πούμε;

 

Αλήθεια τώρα αν σε θέμα σε μουσικό φόρουμ για τον Φρουσιάντε το 1ο μου σχόλιο ήταν πωπω καλά κ γαμώ τα γκομενάκια. Πες μου πόσο χαζοβιόλα θα με θεωρούσες;

 

Φλη αν είσαι ο Μπεκ δε βάζεις αγγελία για μπασίστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ύπαρξη του θυληκού στοιχείου πάνω σε μία ροκ σκηνή ή συγκρότημα δεν νομίζω οτι βλάπτει τη μουσική.

Αντίθετα η έμμεση χρήση σεξιστικών στοιχείων, αποτελεί εμπορικό τρικ και προσωπικά λέω, καλά κάνουν. Το καλό δεν θα έρθει μόνο απο τους 20-50 που θα πάνε για να δουν και τη Σεξυ Tal, αλλά θα προσελκύσει και γυναικείο κοινό, που θα πάει για να υποστηρίξει την θυληκή ύπαρξει σε ένα -ως επι το πλείστο- ανδροκρατούμενο χώρο.

Μην τα βλέπετε στραβά, όλα χρειάζονται στην επαγγελματική σκηνή.

 

εντιτ:

2. Το ότι συνδυάζει ομορφιά και τεχνική την κάνει πολύ ελκυστική στο αντρικό μουσικό κοινό. (Το τερπνόν μετα του ωφελίμου). Γιατί να το αρνηθούμε άλλωστε. Μας τρέχουν τα σάλια κάθε φορά που τη βλέπουμε. Δεν υπάρχει κακό σε αυτό. Άλλωστε είμαι σίγουρος ότι το ίδιο συμβαίνει και με τις κοπέλες που βλέπουν το ξεσκέπαστο κορμί του Flea και των υπολοίπων RHCP! (σίγουρα δεν το κάνουν για τη ζέστη... αλλά σίγουρα δεν τους λείπει και η τεχνική).

Αυτό   +10000000

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Οχι.

Βασικα ντουετο ειναι το σχημα.

Αστείο...

 

Λάθος έκανα, αλλά αυτό δεν μειώνει καθόλου το επίπεδο που απαιτείται για να σταθείς σε ίσους όρους δίπλα στον Beck.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φλη αν είσαι ο Μπεκ δε βάζεις αγγελία για μπασίστα.

 

όποιος τυχόν αναρωτιόταν αν όντως υπεκφεύγεις στις δύσκολες ερωτήσεις, δεν αναρωτιέται πλέον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί?

Γιατί δε χρειάζεται :D

 

Ξέρεις ποιοι ΠΑΙΖΟΥΝ κ διαλέγεις αυτόν που σου κάνει και φυσικά και επέλεξε την Ταλ επειδή είναι ΚΑΙ κοπέλα.

Για τον 1000στο που δεν κατάλαβε το πρόβλημα είναι στις 1 2 πρώτες σελίδες και τα ανάλογα σχόλια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου