Προς το περιεχόμενο

ΜΠΥΡΟΠΟΣΙΑ #??: διάλεξη για το REXONA



Προτεινόμενες αναρτήσεις

rotfl.gif

 

το μόνο μέρος που έχω πάει που πραγματικά απαγορευόταν το κάπνισμα ήταν μια αίθουσα δεξιώσεων (γαμοι) στην Π. Ράλλη

Στα costa κ starbucks το τηρούν επίσης. Σε όλα τα άλλα είναι ρατσιστικό και καταπιέζει τους καυμένους καπνιστές :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Σε 5 ώρες ξεκινάει να ρέει άφθονη η μπύρα και η κοκακόλα.

 

Προσκαλώ όσους θα είναι αρκετά τύφλα μετά να πάμε δίπλα στο Μουσείο να διευρύνουμε τους καλλιτεχνικούς μας ορίζοντες με μια μεταμεσονύχτια περιήγηση στα εκθέματα  ;D

 

Θα σας δω εκεί κατά τις 12, οπότε αγαπητέ dkall μη με περιμένεις για να ξεκινήσεις το φαγητό  ;D

 

Ωρεμαναμ τι μας περιμένει απόψε.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα costa κ starbucks το τηρούν επίσης. Σε όλα τα άλλα είναι ρατσιστικό και καταπιέζει τους καυμένους καπνιστές :)

 

 

και η λαδοκολα στον ασυρματο δεν επιτρεπει το καπνισμα!

εγω την εχω ξανααναφερει!

ειναι και απρουβντ μπαι αλκεμιστ,σκαντζο,wrtsxxx και μπλου!! :)

 

ξεκαθαρα κανω προταση την επομενη φορα να παμε εκει! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, παιζουν διαφορες λαδοκολλες!

σιγουρα υπαρχει μια αλυσιδα με αυτο το ονομα και εχει διαφορα μαγαζια(δαφνη-καλλιθεα-παγκρατι και αλλου) και δεν ειναι και τοσο καλη και υπαρχει και αυτη που λεω εγω που ειναι σε μια παραξενη περιοχη που λεγεται ασυρματος(αλλοι την λενε μπραχαμι και αλλοι αγιοδημητριο) που λεγεται συνθηματικα λαδοκολλα(η για τους πολυ μυημενους καναδος και δεν εχει ουτε ταμπελες ουτε τιποτα!

 

οποτε ναι, υπαρχει περιπτωση να λεμε την ιδια! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι αυτή που λέω εγώ είναι η αλυσίδα.

 

Εκεί κρυμμένα όμως στη Δάφνη έχει 2 3 σούπερ ταβερνάκια, αλλά έχουν όνομα και τα 2 που σκέφτομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Βρε άντε με τις λαδόκολες!

 

Φέρνω και τον Nikolas1972 μαζί, ίσως και την κυρία του, καθώς και την κυρία μου. Μετά τις 10 το βράδυ θα είμαστε στο rockwood με όρεξη για φαϊ, ποτό και μπλα μπλα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικολα ψησου για λαδοκολλα!

 

εχω μαθει πως μεσα στο μπιφτεκι βαζουν ψυχα απο καρυδι και μουσμουλα για τους γκουρμε τυπους σαν εσενα! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

εχω μαθει πως μεσα στο μπιφτεκι βαζουν ψυχα απο καρυδι και μουσμουλα για τους γκουρμε τυπους σαν εσενα! :)

Αν δεν έχει ανάμεσα ρόκα μεγαλομένη στα βουνά της Κρήτης, και τυρί από την Ν. Αφρική, δε γουστάρω τίποτε. Έστω με λίγο πορτοκαλάκι από Βυρητό θα γινόταν κάτι, αλλά και πάλι... κιμας; σκέτος; άσε μωρε...

 

Όποιος καπνίσει, θα του αναπτύξω όλη τη θεματολογία του θέματος "ο Ελληνας και το τσιγάρο" κατ'ιδίαν. Μεγάλη προσοχή παρακαλώ! (φυσικά, κάνω πλάκα, έτσι; Άντε γιατί άλλα γυαλιά στο άβαταρ, δεν βάζω!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν κάτσαμε σ'αυτήν την Μπυροποσία και το μυαλό σας πήγε στην επόμενη; Ορεξάτοι μου είσαστε!  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου