Προς το περιεχόμενο

Τα αγαπάμε επειδή είναι παιδιά μας ή είναι όντως άξια;(τα τραγούδια μας


oselifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Για τη μουσική, όσα έχω γράψει και ηχογραφήσει μ' αρέσουν και χαίρομαι να τα παίζω. Αν δεν ήταν ωραία, δε θα τα έγραφα....Νομίζω ότι είναι σχετικά απλό.

 

Το θέμα είναι αν αρέσει και στους άλλους.

Γιατί εμάς μπορεί να μας αρέσει πολύ αλλά να το ακούσουν εκατό άτομα και να μην αρέσει σε κανέναν.

Εκεί τι συμβαίνει; Είναι κακό το τραγούδι και εμάς μας αρέσει επειδή είναι δικό μας ή το τραγούδι είναι καλό αλλά οι άλλοι δεν μπορούν να το εκτιμήσουν;  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν δεν αρέσει σε 100 άτομα είναι ένα κακό σημάδι μπορώ να πω :P

 

Τουλάχιστον εμένα θα με έκανε να αναθεωρήσω το συγκεκριμένο και να αναζητήσω είτε από περαιτέρω σχόλια τι "στραβό" έχει ή να το κρίνω πιο αυστηρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι πιστεύω πως καλό κομμάτι έχω γράψει (και έχω κάνει παραγωγή) όταν ΣΙΧΕΝΟΜΑΙ να το ακούσω ξανά... Έχω κουραστεί και αηδιάσει να ακούσω την εισαγωγή ακόμα και το όνομα του τραγουδιού... Τότε ναι ΜΑΛΛΟΝ έχω γράψει καλό κομμάτι για τα γούστα ΜΟΥ... Μην ξεχνάμε ότι όλα στη μουσική είναι υποκειμενικά...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου