Προς το περιεχόμενο

γρατζουνια σε μανικι μετα απο service


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

XA ΧΑ ΧΑ ΧΑ

η λέξη μάστορας μου θυμίζει τον Κ.Τσάκωνα ως Κυρ Τρύφωνα στη μεγάλη απόφραξη!

Κλασσική περίπτωση βλάβης!

Ας τους μάστορες και πήγαινε σε κανένα τεχνικό ή τεχνίτη ακόμα καλύτερα

 

;D

Δεν έχεις και άδικο! Μάλλον η λέξη οργανοποιός είναι καλύτερη, ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Ο τύπος που έκανε το σετάρισμα, σύμφωνα με τα αναγραφόμενα είναι μέγας καλαμπόρτζος και το γδάρσιμο στην ταστιέρα απαράδεκτο… Μήπως θα έπρεπε να μάθουμε το ονοματάκι του για να μην έχουμε και άλλα… θύματα;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ας με συγχωρέσουν οι νεότεροι, αλλά στα ‘80ς άκουσα καλύτερη ατάκα από το «δάχτυλο»… Για καινούργια Charvel το παρολί πήγε ως εξής: Μα η κιθάρα δεν τρίζει… μήπως τρίζει ο… καναπές σου!!!

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι τραγικο ομως αυτο που γινεται...να σου παιρνει ο καθενας τα λεφτα σου και να σου κανει τετοια αθλια δουλεια...

 

περαν αυτου ο συγκεκριμενος υποτιθεται οτι με εχει πελατη τα τελευταια 10 χρονια...αλλα δεν την πηγαινα εκει για σερβις.και ουτε προκειται να την ξαναπαω βεβαια.

 

και δεν λεω οκ μπορει το προλημανα λυνεται αλλα οταν εχεις ενα οργανο ειτε φθηνο ειτε ακριβο και το προσεχεις ολα αυτα τα χρονια απο το 1998 παρα πολυ και εξωτερικα ειναι αψογο ειναι λαλακια να ερχεται ο αλλος και να σου δημιουργει ενα προβλημα στα καλα του καθομενου ρε αδερφε... το ταστο ειναι το τελευταιο που με ανυσηχει... το ξυλο αντε να δουμε πως θα γινει που θα το παω σε λιγες μερες στον οικονομακη... αυτος βασει και τους σαιτ του αλλα και βασει αποψεων απο εδω το φορουμ με πειθει οτι ειναι καλος μαστορας... ειδωμεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να κυνηγησω ??? τωρα ειναι αργα... αφου την πηρα την κιθαρα μου εκεινη την μερα και εφυγα απο το μαγαζι του τελειωσε... παντως παιδια η αποψη μου για αυτους πουδεν ξερουν ν κανουνμονοι τους σερβις ειναι να την πηαγαινουν σε ατομα τα οποια εξιδεικευονατι σε αυτο και οχι απλως μαγαζια τα οποια μεσα σε ολα κανουν και σερβις... τι να πω ?? το κακο ειναι οτι στον μαγαζατορα καμια φορα κολλας να του την πεις ειδικα αμα τον ξερεις και καιρο γιατι λες αντε ας μην τσακωθω μετα που θα πηγαινω μου κανει και καμια καλυτερη τιμη που και που οποτε καποια στραβα τα περνας ντουκου... ενω σε καποιον μαστορα που εξιδεικευεται σε αυτο πας μονο για αυτο οποτε δεν υπαρχει αλλοι κρικοι διασυνδεσης. απλα αν σου κανει πατατια τσακωνεσαι και δεν ξαναπας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικάρια με 2-3 πολύ απλά εργαλεία 1 σετ Φίλερ 1 σετ αλενάκια 2 σμυριδόχαρτα και όχι ιδιαίτερο ψάξιμο στο ιντερνετ τα πολύ απλά σεταρίσματα μπορείτε να τα κάνετε μόνοι σας, κατεβάστε και free τισ οδηγίες σεταρίσματος της Fender και όλα μια χαρά. Αν έχετε χοντρά προβλήματα με λάθος γωνίες στο μπράτσο η τυχόν γέμισμα με τσόντα στο πόκετ του σώματος αυτο συμβαίνει σε περιπτώσεις παρτκάστερ που δεν ταιριάζουν τα μέρη μεταξύ τους τότε αλλάζει το θέμα όπως επίσης και στην αλλαγή τάστων που πλέον γίνεται μόνο για συναισθηματικούς λόγους διότι ένα καινούριο μπράτσο πλέον στοιχίζει όσο και η αντικατάσταση τάστων ...

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε κολλητο σου τον μηχανικο που του φτιαχνει τ αμαξι...

(το πιασες το υπονοουμενο ετσι?)

Πω πω παναγια μου,απιστευτοι ανθρωποι υπαρχουν στη πιατσα σε ολες τις ειδικοτητες.

αυτος ο μη πω(ο...μπομπ ο μαστορας)πηρε και λεφτα δηλαδη και εκανε και λαλακια και αυριο παλι καποιος θα παει την κιθαρα του για σερβις και παλι θα πουλαει γνωση και αποψη οπως πουλουσαν και σε μενα καποτε....και μπορει και να μου ξαναπουλησουν...σ αυτη τη χωρα...

Το πιο αξιοθαυμαστο σε τετοιους ανθρωπους,ειναι η αναισθησια τους,η ελλειψη φοβου μην εκτεθουν.

Η κιθαρα σου φιλε μου δεν επαθε τιποτα μη μασας.βλεπεις καμια δυσλειτουργια

οταν πατας σ αυτα τα ταστα?αν οχι,ξεχασε το,ειναι εμμονη.

Το χειροτερο ειναι οτι καποιοι θα συνεχισουν να πληρωνουν 50-60-70 ευρω

για...αλλαγη χορδων...

Προτεινω να πας και να του πεις να σου λιμαρει τα νυχια γιατι εξαιτιας τους τασταρουν τα δαχτυλα...Ας τους ριξει κι ενα μαυρο βαψιμο να γινεις Nuno...

Τωρα,αμα σου φαει και λιγο κρεας δεν πειραζει...τουλαχιστον αυτο θρεφει κι αναπληρωνεται...

Δεν εχει νοημα να δωσεις ονομα.δωσε φωτογραφια... ;D

Μη στενοχωριεσαι παντως.

Αν σ ενοχλει εστω κι αυτο το γδαρσιμο,φτιαχνεται.

Ρε το Μπομπ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου