Προς το περιεχόμενο

γρατζουνια σε μανικι μετα απο service


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παλικάρια με 2-3 πολύ απλά εργαλεία 1 σετ Φίλερ 1 σετ αλενάκια 2 σμυριδόχαρτα και όχι ιδιαίτερο ψάξιμο στο ιντερνετ τα πολύ απλά σεταρίσματα μπορείτε να τα κάνετε μόνοι σας, κατεβάστε και free τισ οδηγίες σεταρίσματος της Fender και όλα μια χαρά. Αν έχετε χοντρά προβλήματα με λάθος γωνίες στο μπράτσο η τυχόν γέμισμα με τσόντα στο πόκετ του σώματος αυτο συμβαίνει σε περιπτώσεις παρτκάστερ που δεν ταιριάζουν τα μέρη μεταξύ τους τότε αλλάζει το θέμα όπως επίσης και στην αλλαγή τάστων που πλέον γίνεται μόνο για συναισθηματικούς λόγους διότι ένα καινούριο μπράτσο πλέον στοιχίζει όσο και η αντικατάσταση τάστων ...

 

συμφωνω απολυτα,αλλα θα πρεπει πρωτα να μην βλεπουμε τα οργανα λες και ειναι απο ζαχαρη και ''ξερει μονο ο μαστορας''!!!

ριξτε μια ματια και πειραματηστειτε με αυτα,

δικα σας ειναι

ανεβασμα-κατεβεσμα χορδων και μαγνητων-intonation-trus rod-γωνια του τρεμολο δεν ειναι και καμια επιστημη.προσεκτηκα και ολα γηνονται.εχει και αποιρα video στο utube

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δε συμβαινει μονο σε μουσικα οργανα: τους πας το ακριβο "εργαλειο" και κανουν κανονικα τη δουλεια τους να σε πιασουν πελατη γιατι ξερουν οτι θα τα ακουμπησεις.

 

Τους πας το φτηνο ή λιγο απεριποιητο, ειδικα αμα σε παρουν για ψαρωμενο-αρχαριο-νεωπα αλλαζουν χορδες και ριχνουν ενα ξεσκονισματακι-γυαλισματακι να φυγουν οι δαχτυλιες, σου λενε και ενα καλο λογο και νομιζεις οτι παιζεις καινουρια κιθαρα. Αν τους παρεις χαμπαρι και δεν ξαναπας τα λεφτα τους τα πηρανε, δε χασανε και τιποτα, αν ξαναπας δικο σου ειναι το προβλημα. Κακ στις δυο περιπτωσεις κερδισμενοι βγαινουν.

 

Welcome to Greece*.

 

 

 

 

 

 

 

*εννοειται δε γινεται μονο στην Ελλαδα, αλλα εδω εχει βαθεια παραδοση, το εχουμε τελειοποιησει και γενικα θεωρειται δεδομενο ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα έβγαιναν πιο κερδισμένοι αν έβλεπα πραγματική διαφορά στην κιθάρα μου και την ξαναπήγαινα όποτε είχε πρόβλημα και έπειθα και τους φίλους μου να πάνε τις δικές τους και έπειθαν και εκείνοι τους δικούς τους κ.ο.κ.;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα έβγαιναν πιο κερδισμένοι αν έβλεπα πραγματική διαφορά στην κιθάρα μου και την ξαναπήγαινα όποτε είχε πρόβλημα και έπειθα και τους φίλους μου να πάνε τις δικές τους και έπειθαν και εκείνοι τους δικούς τους κ.ο.κ.;

+1

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ο Νάκας εκτός από την καταπληκτική του εξυπηρέτηση κάνει και service?

 

αμέ από φλάουτα μέχρι κιθάρες... ;)

 

γιατί έχει κακό όνομα το service του Νάκα...ιδέα δεν έχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι ενω εχει γινει ενα θεμα αν δεν κανω λαθος για στουντιο που ο καθενας ελεγε την αποψη του για το Α η Β στουντιο αναφεροντας την επωνυμια,η σε μουσικα καταστηματα, στην περιπτωση των μαστορων (και δεν λεω οργανοποιων γιατι οι περισσοτεροι δεν νομιζω να εχουν ιδεα) δεν μπορει να γινει αυτο... Επωνυμα.

 

Ποιο το νοιμα να υπαρχει ενα thread 4 σελιδων κραξιμο στον bob το μαστορα, οταν δεν μπορω να ξερω ποιος ειναι αυτος για να τον αποφυγω?  Τι να κανουμε που το ονοματεπωνυμο του ειναι η επωνυμια της επιχειρησης που κακως εχει?

 

Παντως πριν λιγο καιρο που μου ηρθε η NOS Kramer Nightswan του 88 σωμα και μανικας χωριστα, ενω την πηγα σε οργανοποιο που αποδεδειγμενα ειναι ξεφτερι και με χει εξυπηρετησει τελεια χρονια τωρα, ειχα παρει αποφαση οτι ακομη και μια γρατζουνια να μου εκανε πανω θα ζητουσα αποζημιωση.

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια φορα εκανα το λαθος και ειπα το ονομα του μαστορα ο οποιος μου κατεστρεψε την κιθαρα και μαλιστα με αποδειξεις και φωτογραφιες αλλα ολοι οσοι εμπιστευονται αυτον τον μαστορα επεσαν να με φανε και μαλιστα σε αυτο εδω το φορουμ!

 

Το μονο καλο της υποθεσης ειναι πως πλεον μαθαινω μονος μου και μαλιστα σε λιγο καιρο θα ταξιδευσω Αμερικη να γινω luthier με διπλωμα και οχι πατεντιαρηδες επιπλοποιοι οπως εχουμε εδω που με κανα 2 βιντεοκασετες και βιβλια εκμαθησεις μου γιναν και κατασκευαστες μη χεσω! ΕΛΕΟΣ!!

 

Οποιος κανει search στο φορουμ θα βρει το τοτε topic που ειχα ανοιξει και για καλο μου δεν το συνεχισα γιατι θα βρισκα και τον μπελα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια φορα εκανα το λαθος και ειπα το ονομα του μαστορα ο οποιος μου κατεστρεψε την κιθαρα και μαλιστα με αποδειξεις και φωτογραφιες αλλα ολοι οσοι εμπιστευονται αυτον τον μαστορα επεσαν να με φανε και μαλιστα σε αυτο εδω το φορουμ!

Επίσης, και τον καλό μάστορα να υποδείξεις, κάποιοι καλοθελητές θα βγούν και θα πούν ότι είσαι κολλητός τους και πέρνεις μίζες...

Αφήστε το παίδες καλύτερα το θέμα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου