Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για Τele και έχω κολλήσει...


sgian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το έχεις ψάξει τόσο ώστε να γνωρίζεις τα specs της κιθάρας σου πολύ καλά, πήγαινε για custom partcaster. Μπορείς να τη φτιάξεις και στην Ελλάδα. Υπάρχουν μαγαζιά που κάνουν πολύ καλή δουλειά, επαγγελματικά και με μεράκι.

 

Έχω προσωπική εμπειρία από το Σταύρο Ν. (υπάρχει και thread ξεχωριστό στο site). Ειδικά οι tele που φτιάχνει είναι εφάμιλλες των αμερικάνικων μοντέλων.

 

Πμ αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες (για μα μην θεωρηθεί ότι κάνω διαφήμιση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α,δες και αυτο

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=174372.msg408548;topicseen#new

 

φρεσκο ειναι... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους! Για partscaster ξέρω πολύ καλα τί θα ήθελα και θα την φτιάξω απο USACG (Stratοειδές) απλά αυτή την στιγμή τα οικονομικά δεν μου την επιτρέπουν! Αν δεν είχαμε τα live δεν θα με πείραζε καθόλου να πάρω Rockinger ή οτιδήποτε άλλο αλλά αυτή την στιγμή θέλω κάτι "ετοιμοπόλεμο" και που να μπορώ να το δοκιμάσω πριν (μένω Μυτιλήνη οπότε τα πράγματα είναι δύσκολα στις δοκιμές). Δυστηχώς δεν έχει πεσει Rockinger στα χέρια μου για να ξέρω με τί συγκρίνεται το μπράτσο (ως προς το πάχος, παίξιμο κτλ.). Στην G&L μου άρεσε πάρα πολύ το μπράτσο αν και θα το ήθελα λίγο πιο "φαρδύ" στο nut.

SF η american std που είχα ήταν μοντέλο '98 (την είχα αγοράσει απο Αγγλιδιστάν καινούρια). Για αυτή την custom shop(?) μου έκανε και εμένα εντύπωση και πολύ θα ήθελα να σας την δείξω σε φώτο αλλά δεν είναι δικιά μου και δεν ξέρω αν μπορώ να την βγάλω φώτο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου