Προς το περιεχόμενο

Orianthi+Vai


greg+9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η Orianthi πρεπει να ειναι ο ανθρωπος που ευνοηθηκε απο το θανατο του Michael Jackson περισσοτερο απο καθε αλλον στον πλανητη! Αν ειχε κανει απλα την περιοδια του σιγουρα δε θα της εδιναν ολη αυτη τη σημασια.

 

Τα ανωτερω δεν αποτελουν και σχολιο ή κριτικη για το παιξιμο της :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπιστολιάζει; Τι εννοείτε με αυτό αγαπητέ μου;

 

Το ξεφυλλίζει το τετράδιοοο... Τον απλώνει τον τραχανάαα... Κι άλλα τέτοια...  ;D

 

 

On topic, μια χαρά η κοπελίτσα, αν δεν είχε κοννέ και... τους γνωστούς αδένες δε νομίζω να'ταν εκεί που είναι, αλλά μπράβο της όπως και να'χει. Το κομμάτι όντως φωνάζει Vai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια κοπελα, τα κιθαριστικα κομματια δε μπορω να τα ακουω ετσι κι αλλιως, αλλα θα μπορουσαν στα βιντεο κλιπ να βαζουνε καλωδια στην κιθαρα  :-\ Στο δευτερο μαλλον της το ειπανε και εβαλε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου ζητησει μπανανα μην τυχον και της δωσεις ομως!!

αμα την δει η μπανανα αβαφτη θα τρεχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για το άτομο που πήρε το gig του Michael Jackson... Ό,τι και νάναι πρέπει να παίζει και "κάτι" (ίσως και κάτι παραπάνω από "κάτι"...)

Ήταν ίσως από τα πιο περιζήτητα gigs του πλανήτη.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

On topic, μια χαρά η κοπελίτσα, αν δεν είχε κοννέ και... τους γνωστούς αδένες δε νομίζω να'ταν εκεί που είναι

 

 

νταξ..........αδενες........που το ξετρυπωσες ρε ατιμε....... ;D ;D ;D ;D? καταχωρηθηκε :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εμενα κατι σε ''οργιανθη'' μου κανει το πραγμα θεος να με συγχωρεσει βρε παιδια...δεν λεω καλα παιζει και εχει ταλεντο αλλα κατι θα ξερει παραπανω ο φιλος ignantios και εκανε το σχολιο.....

γιατι εχω την εντυπωση οτι πρεπει να την μπιστολιαζει ο vai? ;D

 

Εγω παντως με χιλια θα την αφηνα να μου παιξει......και να χαλαρωνω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες τα Ιγναντιε ......κανελωνει το ρυζογαλο...αλευρωνει το πομολο....πολυ φασαρια για το τπτ....ντιμι κι εγω σελω το ιδιο απο την κοπελλα....σελω κι εγωωωωωω  :P

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου