Προς το περιεχόμενο

Digitech RP500-1000 - GSP1101


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

σπεραααααααααααααα......την πατησες.....ειχαμε κανονισει ολοι να πουμε οτι ειναι καλη για να την αγορασεις...................μολις ερθει θα καταλαβεις οτι ειναι μαπα το μηχανημα.................

Αν εννοείς μάπα αυτό που άκουσα απ'το τηλέφωνο... τί να πω.

Απο κοντά περιμένω θαύματα. ;)

 

Zebric, εγώ σήμερα που έβαλα παραγγελία όλα ήταν κανονικά, εκτός απο ένα μικρό πρόβλημα στη σελίδα τους για την εμφάνιση της κάρτας αγορών, αλλά μετά πήγε κανονικά. Μου ήρθε και το mail επιβεβαίωσης και όλα ΟΚ μέχρι στιγμής.

Αν έχεις τον αριθμό παραγγελίας που σου έδωσαν μπές και τσέκαρε σε τι κατάσταση βρίσκετε.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 689
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

το pdf της παραγγελιας μου ηρθε κανονικα..σχεδον την επομενη μερα μετα την παραγγελια...απλα το πραμα παγωσε εκει...εγω παραγγειλα μεσω paypal...τα λεφτα περιμενουν ακομα στη καρτα καποιος να τα παρει....χααχχα

σορρυ για το of-topic αλλα αλλου που ποσταρα δε πηρα απαντηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ξέρει κανείς αν το κουμπί "TAP" μπορεις αν το βάλεις να ελέγχει το speed πχ του tremolo?

 

στο manual δεν βρήκα κάτι επομένως δεν πιστεύω να γίνεται αλλά λέω, μπας και...

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς μάπα αυτό που άκουσα απ'το τηλέφωνο... τί να πω.

Απο κοντά περιμένω θαύματα. ;)

 

 

 

 

θα δεις.......θα δεις ..............περιμενω εντυπωσεις σχολια και δικα σου........ ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ξέρει κανείς αν το κουμπί "TAP" μπορεις αν το βάλεις να ελέγχει το speed πχ του tremolo?

 

στο manual δεν βρήκα κάτι επομένως δεν πιστεύω να γίνεται αλλά λέω, μπας και...

 

Mπα μονο για το delay ειναι....

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν παρω ενα distortion pedal , πως μπορω να το συνδεσω με την ρπ ? πριν η μετα ? θα πατησω το amp/cabinet ? μπορω να βαλω και επιπλεον distortion απο την ρπ η θα πρεπει να απενοργοποιησω τις καμπινες τα πεταλια και τους ενυσχητες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν παρω ενα distortion pedal , πως μπορω να το συνδεσω με την ρπ ? πριν η μετα ? θα πατησω το amp/cabinet ? μπορω να βαλω και επιπλεον distortion απο την ρπ η θα πρεπει να απενοργοποιησω τις καμπινες τα πεταλια και τους ενυσχητες ?

 

 

συγνωμη θες και αλλο distortion περα απο την ρπ? δεν σου φτανει δλδ ή θελεις αλλο ηχοχρωμα?

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω εναν φιλο που μου ειπε οτι μπορει να μου φτιαξει ενα λαμπατο πεταλακι distortion και εχω ψηθει στο να μπω σε αυτη την διαδιακασια για αυτο ... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συνδέεις στο stomp loop και διαλέγεις αν θα το τοποθετεί "πριν" ή "μετά" απο το preamp section της αλυσίδας. θα το ενεργοποιείς απο το footswitch "stomp loop"

 

αν έχει το preset σου ενισχυτή, και πατήσεις το stomp loop (το οποίο πρεπει να το έχεις τοποθετήσει "pre" του preamp) τότε απλά αυτό θα "μπουστάρει" τον ενισχυτή σου. Θα είναι δηλ σαν να βάζεις ένα πεταλάκι distortion μπροστά απο τον ενισχυτή που προσομοιάζεις με το rp

 

διάβασε το manual!

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου