Προς το περιεχόμενο

Digitech RP500-1000 - GSP1101


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 689
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

για gsp στον τελικο απλο κιθαρας...ενω απο τελικο στο μεγαφωνο speaker cable...μπορεις να πας σε μαγαζι να φτιαξεις custom οτι μηκος και ποιοτητας θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα... παιδια , χρειαζομαι βοηθεια...

 

λοιπον , προσπαθω να παιξω καποια κοματια των dream theater και αντμετοπιζω το εξης... κατεβαζω καποια backing tracks και πανω εκει γραφω στο pc τα κιθαριστικα μερη... σε καποια μερη η κιθαρα μου περασμενη μεσα απο το ρπ 500 ακουγεται μια χαρα , δηλαδη γεμιζει τον χωρο , σε καποια σημεια ομως δεν το γεμιζει , αλλα ακουγεται πιο αδειο το τραγουδι... σε αυτα τα σημεια σαν να εχω την αναγκη να γραψω αλλη μια κιθαρα για να γεμιζει το τραγουδι... προς αποφυγην αυτου υπαρχει καμια ρυθμηση στο ρπ500 που να δινει λιγο περισσοτερο ογκο σε μια δεδομενη στιγμη , η απλα θα πρεπει να ξαναγραψω ? το θεμα ειναι οτι δεν αρκει να δυναμωσω το voloume γιατι σε καποια αλλα σημεια δεν απαιτηται και ακουγεται πολυ δυνατα . ασε που η λυση του βολιουμ δεν ειναι και η καλυτερη γιατι μπορει να ακυγεται πιο δυνατα αλλα ο χωρος δεν γεμιζει... σημειωτεων οτι οταν λεω χωρος μην φανταστειτε , με ακουστικα παιζω...ελπιζω να το περιγραφω καλα και να μπορειτε να με βοηθησετε... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Σπερααααα!

 

Σε λίγες μέρες μπαίνω και εγώ στο club της RP :)

Δρομολογήθηκε σήμερα απο Musicstore που έχει και την χαμηλότερη τιμή για την RP500. :) :)

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω κανει και γω παραγγελια απο musicstore μεσω paypal αλλα εδω και μια βδομαδα στο paypal βλεπω οτι payment status pending εδω και μια βδομαδα...και τα λεφτα ειναι κανονικα στη τραπεζα και δεν κινουνται...τι συμβαινει ξερει κανεις? τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Σπερααααα!

 

Σε λίγες μέρες μπαίνω και εγώ στο club της RP :)

Δρομολογήθηκε σήμερα απο Musicstore που έχει και την χαμηλότερη τιμή για την RP500. :) :)

 

 

σπεραααααααααααααα......την πατησες.....ειχαμε κανονισει ολοι να πουμε οτι ειναι καλη για να την αγορασεις...................μολις ερθει θα καταλαβεις οτι ειναι μαπα το μηχανημα.................

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω κανει και γω παραγγελια απο musicstore μεσω paypal αλλα εδω και μια βδομαδα στο paypal βλεπω οτι payment status pending εδω και μια βδομαδα...και τα λεφτα ειναι κανονικα στη τραπεζα και δεν κινουνται...τι συμβαινει ξερει κανεις? τι να κανω?

 

Μηπως δεν ηταν in stock το αντικειμενο αγορας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα αντικειμενα ηταν in stock...απλα λογικα μαλλον το προβλημα οφειλεται σε αυτους?? η συμβαινει κατι με το paypal? οπως πχ λαθος υπολογισμος των χρηματων...η παραγγελια ειναι στα 310 ευρω...τι προμηθεια θελει το paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα αντικειμενα ηταν in stock...απλα λογικα μαλλον το προβλημα οφειλεται σε αυτους?? η συμβαινει κατι με το paypal? οπως πχ λαθος υπολογισμος των χρηματων...η παραγγελια ειναι στα 310 ευρω...τι προμηθεια θελει το paypal?

 

επισης το ποσο χρεωσης στο musicstore πρεπει να φαινεται σαν balance sto paypal?

γιατι βλεπω available balance 1.5 eyro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου