Προς το περιεχόμενο

Digitech RP500-1000 - GSP1101


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 689
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μολις τωρα το κατεβασα δε το εχω δουλεψει...το κατεβασα κυριως λογω του οτι οι χρηστες rp1000 ειναι πολυ περισσοτεροι απο εμας (gsp) και θα βρησκω περισσοτερα patches...xxaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψες ήρθε και η δική μου RP1000 δείχνει πανεύκολη και με καλούς ήχους.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψες ήρθε και η δική μου RP1000 δείχνει πανεύκολη και με καλούς ήχους.

 

 

καλοριζικη..........περιμενουμε εντυπωσεις πιο αναλυτικα...οταν ασχοληθεις πιο πολυ και βγαλεις τους ηχους σου........... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες τον "κούμπωσα" στον RIVERA με καλώδια από την λούπα και από μπροστά κι έπαιζα για να δω διαφορές, να κάνω ρυθμίσεις -γενικά ψαχνόμουνα- αλλά μόνος δεν μπορώ να το παλέψω θα περιμένω σήμερα αύριο να έρθει κανένας από τους κολλητούς μου να το δούμε παρέα.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψες ήρθε και η δική μου RP1000 δείχνει πανεύκολη και με καλούς ήχους.

 

Σε βάλανε και σένα στο λούκι καψερέ  ;D ;D ;D

Εσύ έχεις 15 ενισχυτές ,τι να την κάνεις την πεταλιέρα,μπορείς να κάνεις ορθοπεταλιές ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα Chorus, ένα Tape Delay, ένα Compressor, ένα Overdrive όσο νάναι τα θες μαζί....

Ε αυτό το κάνει η Digitech γι αυτό την χτύπησα (την πάτησα διότι 250 euro + 80 τελωνείο.... θα έπερνα του Πατρινού από την αγγελία 300).

Φυσικά το real thing δεν παίζεται...... Κι έτσι ο Rivera είναι συνδεμένος και στο καθαρό και στο βρώμικο και στη λούπα  :D :D :D :D :D

 

Πέντως έπρεπε να δείτε αντιδράσεις μουσικών όταν είδαν τον δεύτερο RIVERA μου σε μπουζουξίδικο !!!!!!

ΧΑ ΧΑ ΧΑ μπουζούκι στο βρώμικο κανάλι..... όλα τα λ7 λέμε....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι αξιζει καλυτερα,η πεταλιερα η το ρακ γιατι εγω ακυρωσα την παραγγελια του ρακ λογω χρηστικοτητας,,,δεν εχω αποφασισει ακομα....εδωσα και tonelab και ειμαι ετοιμος για νεες περιπετειες,,,,

 

παιζει οτι το ρακ ακουγεται καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι αξιζει καλυτερα,η πεταλιερα η το ρακ γιατι εγω ακυρωσα την παραγγελια του ρακ λογω χρηστικοτητας,,,δεν εχω αποφασισει ακομα....εδωσα και tonelab και ειμαι ετοιμος για νεες περιπετειες,,,,

 

παιζει οτι το ρακ ακουγεται καλυτερα?

 

Παναγιώτη άνοιξε καινούργιο θέμα και πές μας τι θέλεις να κάνεις με το ρακ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου