Προς το περιεχόμενο

Digitech RP500-1000 - GSP1101


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω που τα λεμε δεν εχει κι αδικο, κι εγω θα γουσταρα περισσοτερες προσομοιωσεις ενισχυτων και καλα γκαζια παρα ολα αυτα "αχρειαστα" που εχουν οι πεταλιερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 689
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

τα "αχρείαστα" είναι όμως που σου γλυτώνουν τα έξοδα..

 

δεν παίζουν όλοι μουσική που θέλει μονο ένα γκάζι (δε μιλάω για μένα).

Εστω και ΜΙΑ φορά να το θες το περίεργο το εφέ, το'χεις

 

πάντως σιγά σιγά με δουλειά (λιώσιμο) κατάφερα να αυξήσω τους ήχους που έφτιαξα στους 7 και ανεβαίνει!

 

σύντομα θα ετοιμάσω ένα ριβιου με κλιπακια και όλα ;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για μενα που δεν εχω control 2 αλλα rocktron midi mate εχει κανεις να μου προτεινει καποιο expression pedal? μηπως να παρω αυτο της rocktron το hex? η κανα ernie ball?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντώνη παιδί μου, πάλι ξέχασες να πάρεις το κόκκινο χαπάκι το πρωί?

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

και να 'τανε μονο το πρωινο που μου ειναι απαραιτητο........... ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

πάντως σιγά σιγά με δουλειά (λιώσιμο) κατάφερα να αυξήσω τους ήχους που έφτιαξα στους 7 και ανεβαίνει!

 

σύντομα θα ετοιμάσω ένα ριβιου με κλιπακια και όλα ;)

 

 

 

τελικα θα μας πεις συμπερασμα πως σου φαινεται...? αν και φαινεται οτι αργεις λιγο .....και καταναλωνεις αρκετη προσπαθεια........φαινεται οτι την βρισκεις την ακρη..........εγω δεν ξερω σε 1 ωρα ειχα καταλαβει οτι το μηχανημα κανει την δουλεια μου και με το παραπανω....μαλλον πειθομαι ευκολα τελικα..........

 

 

 

p.s το παθαινω και με τι γυναικες αυτο και με ριχνουν γρηγορα στο κρεβατι.......και τελικα με εκμεταλλευονται σεξουαλικα ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για μενα που δεν εχω control 2 αλλα rocktron midi mate εχει κανεις να μου προτεινει καποιο expression pedal? μηπως να παρω αυτο της rocktron το hex? η κανα ernie ball?

BOSS EV-5, έχω ένα εδώ και 14 χρόνια και δουλεύει σαν καινούργιο.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα δε ξερω εχω την αισθηση οτι το hex συνεργαζεται με το midi mate καπως καλυτερα εχει μια εξοδο expression...δε ξερω αν με τα αλλα volume pedals μπορω να τα βαλω στο pedal του midi mate  με το ιδιο αποτελεσμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Να θυμίσω ότι το GSP έχει και δική του είσοδο expression (εκτός της dedicated για το Control 2).  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου