Προς το περιεχόμενο

Βοηθειαααα! Προβλημα με randall rg50


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοεί ότι αυτή η κίνηση τους μειώνει σαν επιχείρηση.

Yup, αυτό εννοώ....

 

οτι δεν μπορω να παω να δοκιμασω 300 κιθαρες πριν διαλεξω αυτην που θελω να παρω!!  ;D

 

κατα ταλλα ειναι αψογοι, ακομα θυμαμαι το σοκ που επαθα οταν παραγγειλα πρωτη φορα και μουρθε μεηλ στα ελληνικα...

 

αχ Ευρωπη.....

 

παντως με βαλατε στο τρυπακι να δω τι λαμπες εχει ο δικος μου randall...

Εδώ σου στέλνουν sms ότι η παραγγελία έφυγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν ετυχε..

επισης θελω να jam-αρω με αυτον που εχει ηχογραφησει τα δειγματα του thomann! (εκεινα τα "blues" "rock" "metal")  :P

 

παλι καλα ο randall Μου εχει EL34...μουφυγε ενα βαρος!

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινέ τον πίσω, απαίτησε τα λεφτά σου πίσω κατευθείαν και παράγγειλέ τον από κανένα κατάστημα της προκοπής - δηλαδή απ'έξω! >:(

 

Τα ειπες ολα φιλε μου! Ειχα αναλογη εμπειρια απο αλλο τεραστιο μαγαζι της Ελλαδας που τον εστειλα πισω γιατι μου παρουσιασε κατευθειαν προβλημα κι εκτος την καθυστερηση κτλ μου ηρθε οπως τον εστειλα και πληρωσα και τα μεταφορικα!! Αν ειναι δυνατον!!!  Και με που τον πηρα πισω μου εκανε ακριβως το ιδιο προβλημα για τον οποιο τον εστειλα!! Δηλαδη οι τυποι δεν εκαναν ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ! Και μετα φταιμε εμεις λεει που δεν στηριζουμε την ελληνικη οικονομια!!! Τον πηγα κι εγω σ εναν τεχνικο στην περιοχη μου γιατι ειμαι κι απο επαρχια πληρωσα και τον εφτιαξα!!! Απο την Ελλαδα και λυπαμαι που το λεω δεν αγοραζω ουτε πεννες πια!

 

PS: Δεν θα το εγραφα καθολου γιατι εχει περασει κι αρκετος καιρος αλλα (ξανα)συγχηστηκα με την ιστορια του φιλου μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω...μην τα γραφετε αυτα...θυμαμαι τι περασα παλιοτερα και τα παιρνω στο κρανιο...

plus οτι σε παλιοτερο ποστ ειχα γραψει οτι ο randall χαλασε πανω στο διμηνο το ετρεχα στην αντιπροσωπεια, αλλα ευτυχως δεν πληρωσα και δουλευει τελεια (προς το παρον) φτου φτου

 

ααααααχ τι μου τα θυμησατε...εν ετη 2005 αγοραζω pod xt live απτον Νακα...ειχε προβλημα το expression pedal (ετριζε, ειναι γνωστο οτι απο Αμερικη ερχεται με μεγαλυτερη βιδα, οποτε απλα αλλαζουν την βιδα στο σερβις και ειναι οκ)

το ειχα παρει 520 ευρω, τους ρωταω για επισκευη που λενε "πρεπει να το πας Παιανια" αρχιζω τα καντηλια "σας εδωσα 500 ευρω πριν μια βδομαδα και δεν μπορειτε να το πατε εσεις που τοσες μεταφορες κανετε καθε μερα  αναμεσα στα καταστηματα και τις αποθηκες σας?? #$@#%@#"  (οι αποθηκες ειναι μαζι με το σερβις)

 

απο τοτε ποτε ξανα Ελλαδα τελος.

 

Φτου φτου το POD αντεχει ακομα μετα απο απειρα live σε Αθηνα και επαρχια, προβες κλπ κλπ

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγε ο πατερας μου πριν κανα 2ωρο να παρει την ραγισμενη λαμπα για να τη δουνε την πεμπτη στο σερβις...το παιδι επεμενε οτι φταιει το ρευμα του σπιτιου μου οπως και πληροφορισε τον πατερα μου οτι ο ενισχυτης αυτος ειναι εκθεσιακος και γι αυτο ηταν σε προσφορα κατι που δεν μου ειπε ποτε ουτε καν το ανεφερε να μου πει ξερεις αυτος ειναι εδω εκθεσιακος και αμα θες καινουριο 580 ευρω με παραγγελια...τι να πω..νομιζω οτι ηταν η τελευταια μου αγορα απο ελλαδα...στο τελος του ειπε ο πατερας μου να του τον δωσουμε πισω και πληρωνοντας τη διαφορα να παραγγειλουμε εναν και να τον φερουν...και ο "υπαλληλος" του ειπε να δουμε τι θα πει το σερβις και βλεπουμε...ε ρε ελλαδισταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας τους στείλει κάποιος που τους ξέρει ένα μέιλ με το λινκ του θρεντ... Έτσι για να πάρουν χαμπάρι τι παίζει και να δούμε να έχουν το θάρρος να απαντήσουν...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις καμια ιδεα απο τι μπορει να εχει προσβληθει ο ενισχυτης?? ακομα και μετα την αλλαγη των λαμπων δεν δουλεψε..σφυριζει τρελα το ριβερμπ(ακομα και με την δοκιμη αλλαγης ολων των προενισχυτριων..) και τωρα πια και το καναλι της παραμορφωσης παιζει ακουγεται στιγμιαια ο ηχος και μετα σφιραει η κοβεταια κ αυξομοιωνεται σε πολυ χαμηλα επιπεδα...ολα αυτα φυσικα πριν ερθει σπιτι γιατι τωρα φοραε μονο μια τελικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί και να φταίει η άλλη τελική... αλλά εσένα τι σε προβληματίζει αυτό? Δεν θα έπρεπε να σε αγχώνει η βλάβη του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλλη τελικη δεν ειναι σιγουρα την αλλαξαν και αυτη....με ανχωνει η βλαβη γιατι στο σερβις μπορει να συνενοηθουν μεταξυ τους οι τυποι και να μου πουν αλλα ντ' αλλων να μην ξερω λιγο τι μου γινετε? αν τους ζητησω να τον ανοιξουν οταν θα ειμαι μπροστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου