Προς το περιεχόμενο

in ear monitor για μπασιστα


nikosvaiou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γεια σας...

Χρειαζομαι την πολυτημη βοηθεια σας. Θελω να αγορασω ενα ζευγαρι ακουσστικα in ear αλλα οπως το λεει και ο τιτλος τα θελω για το μπασο μου. τα ακουστικα  θα τα σηνδεσω σε ενα κονσολακι και σε ενα καναλι θα εχω ολο το mix και σε ενα αλλο να εχω το μπασο...

Αν εχετε κατι υπ' οψην σας (μαρκα κτλ) θα με βοηθουσε πολυ.

Τα λευτα που διαθετω ειναι το πολυ μεχρι 200€

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και πολυ ασχημο αισθητικα, σε αυτα τα λεφτα προτιμησε ενα ζευγαρι ακουστικα κλειστου τυπου. δυστυχως για να μην νομιζεις οτι πεταξες τα λεφτα σου πρεπει να ανεβεις πολυ σε τιμη. ενα ζευγαρι shure e5 (πολυ διαδεδομενα) ειναι στα διπλα περιπου.αν πας σε ultimate ειναι ακομα πιο ακριβα... αν θες να δουλεψεις με in ear κανε υπομονη και κοιτα να παρεις ενα μοντελο τριων η τεσσαρων δρομων, στο οποιο 8α φτιαξεις  και εκμαγειο για να εισαι σουπερ. δυστυχως σε αυτη την περιπτωση θα κινηθεις κοντα στα 1000 ευρω.... καμια σχεση με το τι διαθετεις αυτη τη στιγμη αλλα δυστυχως ειναι η μονη σωστη λυση...

 

Σπυρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου