Προς το περιεχόμενο

Αποψεις για πιατινια και δερματα


ironmm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι αυτο ειναι...α και οι scorpions σημερα ανακοινωσαν οτι διαλυονται και θα βγαλουν νεο album  τον μαρτριο(λενε οτι ειναι το καλυτερο τους) και θα κανουν μια τελευταια περιοδεια για αυτο και μετα παπαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to kserw..krima re gamoto..exw dei oles tous tis sunaulies sthn ellada se ola ta merh..a8ina,larisa,ksanthi,xania,mitilini..odws t sting in the tail einai t kalitero album tous...elpizw na ksanaperasoun gia mia teleytaia fora apo ellada!!!!

Metal And Beers Is Life!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα γιατι? ειναι πια 60αρηδες,μην το ξεχναμε..... Ισα ισα,εγω αυτο το ονομαζω αξιοπρεπεια!

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πείς οτι πήρες καλά πιατίνια θέλεις ένα χιλιάρικο.  Άμα όμως δεν δίνεις τόσα, αλλά θες να πάρεις Zildjian, Sabian, ξέρεις γνωστες και ψαρωτικές μάρκες, θα σου έλεγα να μην πάς στις φθηνές λύσεις.

 

Τι να κάνεις, να πας και να πάρεις Stagg ή καλύτερα Instabul. Με 5 κατοστάρικα, παίρνεις και γαμώ τα πιάτα απο αυτές τις μάρκες.

 

Για δέρματα δε ξέρω, εμένα όλα ίδια μου ακούγονται  ;D. Η αντοχή στο χρόνο η αλλίως στα κοπανήματα, μετράει.  :P

Lost To The Living

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δέρματα δε ξέρω, εμένα όλα ίδια μου ακούγονται 

 

Μου κάνει εντύπωση, γιατί προσωπικά θεωρώ ότι τα διαφορετικά δέρματα μπορούν να κάνουν το ίδιο σετ να ακούγεται αγνώριστο.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου