Προς το περιεχόμενο

Οι αγαπημένοι μας NOIZ posters


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα ο αγαπημένος μου από το Noiz είναι το NOIZ... Μέσα σε κάτι μήνες έχει γίνει home page και αν και δεν μιλάω πολύ τον τελευταίο καιρό παρακολουθώ κάθε μέρα. Χάρη στη συμβουλή του φίλτατου Alejandro ο οποίος (σωστά) με συμβούλεψε πρώτα να διαβάζω και μετά να απαντάω... Οπότε αφού λέμε να πούμε τους αγαπημένους μας posters:

Marathon Κάθε φορά που διαβάζω ποστ του νοιώθω πως θέλω να μάθω λιγότερα μισά από όσα ξέρει για να πω ότι έχω αρχίσει να καταλαβαίνω...

Xminor Εμπεριστατωμένες απόψεις και πολύ σωστός... Ακόμη και αν δεν παίζει slap

BigAlejandro Ξέρει τι λέει και πότε να το πει...

Audiokostas Γιατί κάθε πρωί κοιτάζω τα ποστ του...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοι είναι δικοί σας αγαπημένοι posters λοιπόν; ;D

 

yameth: it's not what you have but what you do with it. Απλός και to the point. Ευδιάθετος και πρόσχαρος, πάντα με διάθεση να βοηθήσει.

 

Superfunk: ΔΕΝ κουράζεται να επαναλαμβάνεται. Μοναδικός τρόπος posting. Πάνω απ'όλα ΠΡΑΚΤΙΚΟΣ. Φανατικός εχθρός του ποιητή ΦΑΜΦΑΡΑ (κοινώς της π@π@ρολογίας) και ορθολογιστικός χρήστης σμαϊλακίων ;D ;D ;D

 

Alchemist: Ευφράδεια και δομημένη σκέψη. Ουσιαστικές γνώσεις υπολογιστών. Σπάνιος και περιεκτικός. ΕΓΓΥΗΣΗ.

 

kwstas79: direct descendent of Aristophanes. ΚΑΥΣΤΙΚΟΣ σαν τα τοξικά λύματα της ΒΙ.ΠΕ. Σχηματαρίου. Δεν μπλέκει με χαζομάρες αλλά τις διακωμωδεί πολύ εύστοχα (και πολύ επώδυνα). Μου φτιάχνει τη διάθεση.

 

Evilnye: εξαιρετικό common sense, που τελικά δεν είναι και τόσο common όσο θα'πρεπε. Δεν χαμπαριάζει από συμπάθειες, αν γράφεις χαζομάρες θα τ'ακούσεις κανονικα.

 

audiokostas: έσκασε μύτη στο φόρουμ με εναν DYI λαμπάτο και έκτοτε παρακολουθώ.

 

BigAlejandro: μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεται και εκφράζεται.

 

 

 

Επίσης, δεν γράφουν άσκοπα κατεβατά που βαριέμαι να διαβάσω ή είναι δυσνόητα  8)

 

 

Απανταχού Νόιζερς σας φιλώ και γω με τη σειρά μου σταυρωτά ΜΑΤΣΑ-ΜΟΥΤΣΑ!  :-*

I love you all που λέει και ο τρελο-Ozzy  :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά, πραγματικά δυσκολεύομαι να ξεχωρίσω κάποιον ως αγαπημένο poster. Όλοι έχουν κάτι το ιδιαίτερο σε τούτο το forum και ο καθένας βάζει το λιθαράκι του σε όλα τα όμορφα (ή όχι και τόσο όμορφα) που βλέπουμε, ακούμε, ζούμε κάθε μέρα στο Noiz.

 

Χάριν συζητήσεως όμως, ορίστε μια λίστα με άτομα από τα οποία προσπαθώ να μη χάνω post. Είναι βέβαιο ότι είναι ημιτελής γιατί είναι μόνο όσοι μου ήρθαν στο μυαλό με μια γρήγορη περασιά αλλά ήδη είναι μεγάλο το κατεβατό:

 

Blue, Harilatron, Earendil, Spy, Kwstas79, Yameth, Wow!, Jasemeister, Apos, Vangelisorfas, Elavd, Audiokostas, Evilnye, Superfunk, evris, Silot, nikodemos, bloody_sunday, WrTsXxx, Fleamail, odis13, neeq, longshadow, OurDarkness, Npap, fenderiarhs, cos_dr, toneless, electritabs, Nikolas_Ath79...

 

Οι προαναφερθέντες έχουν ο καθένας από ένα ξεχωριστό έρεισμα που τους έχει βάλει στα προσωπικά μου favorites. Ζητώ συγγνώμη από όσους έχω παραλείψει να βάλω στη λίστα, είναι αργά και το μυαλό δεν λειτουργεί στο φουλ.

 

Και πάλι, η παραπάνω λίστα είναι εντελώς ενδεικτική. Όλοι μαζί κάνουμε το Noiz αυτό που είναι. Και τα πάμε καλά νομίζω. ;)

Όπως είπε και ο Τσερεμόνης, love you all boys and girls! :)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διαβάζω σχεδόν όλα τα thread με εξαίρεση αυτά που αφορούν τις επιδόσεις διαφόρων χεωιμεταλλάδων, τα οποία βαριέμαι. Στα σχεδόν έξι χρόνια που συμμετέχω, αποδείχτηκε ότι σταθερά συμφωνώ με τη πλειοψηφία των απόψεων του Superfunk, του οποίου το πάθος για μερικά πράγματα (π.χ. Edge) τον κάνει να είναι το ζωντανότερο μέλος του φόρουμ.

 

Οι υπόλοιποι, είστε (στο νου μου) στην ίδια περίπου φάση, την οποία άλλοτε βλέπω από ψηλά και άλλοτε από χαμηλά, ανάλογα με τη στριμάδα μου... :) :) :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk, my favorite για προφανείς λόγους

 

και έχω να ομολογήσω πως μόνο που βλέπω την μπανάνα του kwstas79 γελάω λίγο φωναχτά(ευτυχώς που μένω μόνος, αλλιώς θα με παρεξηγούσαν  :-[ ), ειδικά όταν έχει ατάκες στα πόστ.

 

Επίσης τον Νικόλα (φαίνεται το καλύτερο παιδί ΚΑΙ είναι(υποθέτω)! Συμφέρει! Ειδικά με τις γνώσεις του για πιάνο με έχει βοηθήσει αρκετές φορές και μ'αρέσει και η δουλεία του.)

 

Και άλλοι πολλοί που δεν θέλω να αναφέρω για να μην θιχτούν οι υπόλοιποι(κλασική δικαιολογία  :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα κ απο μενα.

 

δε θα ηθελα να αναφερω ονοματα για να μην κανω εξαιρεσεις και κυριως για να μην αδικησω καποιον.

θα συμφωνησω με τον φιλο που επελεξε ολο το Noiz διοτι νομιζω πως το team απο το οποιο αποτελουμαστε ολοι βγαζει ενα τελικο συνολο.Ο ενας ριχνει το θεμα και μετα ο καθε ενας σαν ποδοσφαιριστης παιρνει τη μπαλα και κανει το παιχνιδι του δινοντας πασα στον αλλο.Νομιζω πως ο ενας εμπνεει τον αλλον.

Ολα αυτα βεβαια μετα τον kwstas79  ;D

xoxoxo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είσαστε χαζοί; Τι μου βρίσκετε;

:'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::) ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)

 

Και εντάξει εσύ, είσαι και παλιός και γνωστός...

 

Εμένα ΤΙ μου βρήκε; ;D ;D ;D

 

Ο Babtua (είναι παληκάρι :o )

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου