Προς το περιεχόμενο

Οι αγαπημένοι μας NOIZ posters


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πω κατ' αρχάς πως διαφωνώ καθέτως με αυτό το θέμα.

+1. Παρόλα αυτά, ομολογώ ότι όταν ξυπνώ το πρωί προτιμώ να διαβάζω kwstas79. Αυτό μόνο. Τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες, και μόνο για σένα, μπορώ να τυπώνω τα πόστς μου σε φτηνό ανακυκλωμένο χαρτί για να με παίρνεις μαζί σου και στην τουαλέτα.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Σίγουρα πολλοί θα εκπλαγούμε από τις προτιμήσεις των μελών. Πολυγραφότητα δεν σημαίνει ντε και καλά περιεχόμενο. Είναι αρκετός κόσμος που με τις λεπτές πινελιές του προσθέτει ατμόσφαιρα. Κάποιοι είναι shredders, καποιοι μπλουζίστες και κάποιοι παίζουν απλά ντέφι... αλλά πως; Το σύνολο μπορεί να ρίχνει πράσινες που και που... αλλά σπέρνει άμα λάχει.

 

Πέρα από τους usual suspects (γνωστούς - αγνώστους κουκουλοφόρους) εγώ παρακολουθώ τους "κανιμόθριους" για να μη χαθούν στη ταμπέλα του Newbie καθώς κατα καιρούς προκύπτουν μαργαριτάρια. Και δεν εννοώ ορθογραφικά.

Ωραίο θέμα! ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alchemist, blue, menelaos, elavd, nikodemos, superfunk, gerasimos (...), fleamail, harilatron, αλλά θα μου επιτρέψετε να δώσω τη VIP θέση στον

 

Antouan_z

 

που είδα και το ξεκάρφωτο ποστ του τις προάλλες και χάρηκα!

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί;

Τι προσφέρει;

Δείχνουμε λίγη αγάπη στους συνανθρώπους μας μέρες που 'ρχονται.

Δεν αρκεί αυτό? Δεν αρκεί για να ζεστάνει τις καρδιές τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που η λέξη "blue" αναφέρεται σε αυτό το θρεντ, ενα άστεγο γατάκι βρίσκει σπίτι και γιατρεύεται. ;D

 

Για λογους, που οποιος παρακολουθεί καταλαβαίνει, δεν χανω περισπωμενη των :

TGL, yameth, spy, matawan, harilatron, Silot, Vartanis, Κουφή Λεοπάρδαλη, Earendil, fenderiarhs, elavd, neeq κ.α.

 

Προφανως και εχω διαβασει πολύ Wow!, Superfunk, evris, meneleos, marathon και αλλους της κλασικης λογοτεχνίας, αλλα μερικα ποστς θελουν να αναψεις τσιγαρο (και φοβαμαι τις καταγγελιες τωρα που δωσατε το νουμερο), μερικα εχουν ειπωθει ηδη πολλες φορες και με μια γρηγορη ματια βλεπω τι λεγεται, ενω αλλα τα αποθηκευω για να τα διαβασω οταν θα εχω τη διαθεση για μελετη (οπως πχ τα posts του nikodemos).

 

@audiokostas : εχω την εντυπωση οτι το θεμα ειναι ποια ποστς διαβαζουμε με πορωση λογω headstock και οχι ποιους συμπαθουμε ή ποιοι καθοριζουν με τη συμμετοχη τους το νοιζ. Ισως υπαρχει παρεξηγηση, ειναι σαφες απο ολους νομιζω οτι το συνολο των μελων καθοριζει την ποιοτητα του περιεχομενου του φορουμ.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεναν δεν γουσταρω............μονο τον εαυτο μου !!!!!!!  ειμαι και ο πρωτος οτι εχω γραψει πρεπει να γραφτεί στην ιστορια ειμαι βασιλιας του ΝΟΙΖ ειμαι ο βασιλιας του ιντερνετ ειμαι  γτπ !!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D      Παιδια σας παω όλους !!!! καλου ,κακους ,μπασιστες  !!!! ντραμερ πληκτραδες !!!!  Και ναι ειμαι ανωρθωγραφως !!!! ;D ;D ;D ;D

 

Ετσι και λιγο για να χαλαροσουμε ρε δικε μου !!!! Πλακα κανω παιδια!

 

Μερικαι Nick που θυμάμαι MARATHON,SUPERFUNK.ΑUDIOKOSTAS,BLUE ,BIHLAS,NESTORAS,IGNANTIOS ,FREEDOM,EVILNEYE (Νομιζω ετσι είναι)  ενας που εχει το μπραν πιτ αλλα δεν δυμαμαι το νικ,NIKOLAS,και ολοι οι υπολοιποι

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@audiokostas : εχω την εντυπωση οτι το θεμα ειναι ποια ποστς διαβαζουμε με πορωση λογω headstock και οχι ποιους συμπαθουμε ή ποιοι καθοριζουν με τη συμμετοχη τους το νοιζ.

 

ΑΚΡΙΒΩΣ! ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου