Προς το περιεχόμενο

Οι αγαπημένοι μας NOIZ posters


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσο προχωράει το thread τόσο πιο άβολα νοιώθω.

 

Όλοι όσοι προαναφέρθηκαν και άλλοι τόσοι, άλλοι λίγο, άλλοι πολύ, αλλοι φιλταρισμένα (λόγω κωλυμάτων αλλά με αδιαμφισβήτητες γνώσεις), άλλοι με χιούμορ, άλλοι στεγνά, πιτσιρικάδες, "γέροντες", newbies & noizholics. Είναι όλοι το noiz. Και όλοι δίνουν κάτι. Και όλους τους διαβάζω. Περισσότερο ή λιγότερο αποδεικνύεται στην πορεία του λόγου τους.

 

Απλώς επιμένω ότι όλοι είναι Νοιζ. Και ως εκ τουτου νοιώθω λίγο περίεργα να συνεχίσω να συμμετάσχω στο thread. Και παρόλο που νοιώθω ευγνώμων (ναι και λίγο περήφανος) για τη ψήφο του Ηλία, ............αποχωρώ.

 

(αν και αγαπητέ Audiokostas θα μπορούσες να μην συμμετάσχεις εξ αρχής και να μη μας τα πρήξεις με το ακατάσχετο μπλα μπλα σου.....)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(αν και αγαπητέ Audiokostas θα μπορούσες να μην συμμετάσχεις εξ αρχής και να μη μας τα πρήξεις με το ακατάσχετο μπλα μπλα σου.....)

 

Το οποίο είναι και μια από τις αποδείξεις μου για το γεγονός ότι η γκρίνια δε γνωρίζει φύλο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Όποιοδήποτε troll μου δίνει την ευκαιρία να ξεσπάσω και να κάνω report post! ;D

 

Έχω γνωρίσει "πολύ" κόσμο απο το νοιζ, και ομολογώ ότι γουστάρω... όλους!

 

Όπες λέει ο Κώστας, όλοι μας είμαστε το νοιζ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπληρωσα και το Νικόλα που μου διεφυγε πανω στον ενθουσιασμο μου. Παω να γονατισω πανω σε κατι σπασμενα γυαλια που εχω σε μια γωνια για οποτε θελω να μετανοησω για τις παραλειψεις μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα μπορούσα να πώ κάτι συγκεκριμένο για τον καθένα απο τους παρακάτω.

Άλλους χαίρεσαι να τους διαβάζεις για τις τοποθετήσεις τους σε 'βαριά' και άλλους

σε 'ελαφριά' θέματα. Άλλους για το χιούμορ τους. Άλλους για τις γνώσεις που

μοιράζονται με κατανοητό τρόπο. Άλλους για την αμεσότητα των γραφομένων τους.

Άλλους για το 'στίγμα' που δίνουν σε μια συζήτηση. Άλλους για τους συνδιασμούς

των παραπάνω.

 

Κλασικές επιλογές λοιπόν :) Τυχαία σειρά, απλά αυτοί είναι οι πρώτοι που σκέφτηκα.

Superfunk

audiokostas

Evris

Eyeprotocol

bloody sunday

Harilatron

blue

kwstas79

ΤGL

marathon

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως newbie (στα ποστ) συμφωνω για οσους αναφερθηκαν τους οποιους σιγουρα "απολαμβανω" να διαβαζω, αλλα θα δωσω και μια ψηφο στον trigga που (νομιζω) δεν αναφερθηκε, και εχω καιρο να διαβασω ποστ του (μπορει να διαβαζω τα λαθος θεματα ;D)!

Ειμαι κρυφος θαυμαστης του SF!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεον με αυτο να είναι το χιλιοστο μου ποστ μπορω να πω οτι είμαι ενας απο τους αγαπημενους μου Νοιζιστες αν όχι ο αγαπημενος μου.

 

Αλλάζει και ο τίτλος μου τωρα? :D ooohh yeah baby 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου