Προς το περιεχόμενο

finished pedalboard proud owner!!!


brain_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα απο παρε-δωσε, ξαναπαρε-ξαναδωσε (οχι οτι τελειωσε αλλα λεμε τωρα) ξαφνικα εφτασα στο σημειο που λεγεται ικανοποιηση... στο σημειο οπου δεν σκεφτομαι "να παρω και αυτο και και και..." ενταξει ορκο δεν παιρνω γιατι μου γυαλιζουνε ακομα καποια πραγματακια αλλα ειμαι σε καλο δρομο!!! λοιπον ας αφησω τις φωτο να πουν τα υπολοιπα

spiros_k_board.thumb.jpg.4bcb93fab9977c4f1ccff2d82e66fe99.jpg

spiros_k_rack.thumb.jpg.54e625688603c1621f2282fd3c12fbfc.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε από το δωρεάν γκαράζ του club που παίζεις τα κατεβάζεις από το station που έχεις και τα σπρώχνεις απλώς (εσύ ή ο πρόθυμος υπάλληλος του club) προς την ειδικά διαμορφωμένη ράμπα που υπάρχει για να ανεβάζεις ανενόχλητος τα όργανα στην ευρύχωρη σκηνή.

 

Είναι όμως εντυπωσιακό.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε από το δωρεάν γκαράζ του club που παίζεις τα κατεβάζεις από το station που έχεις και τα σπρώχνεις απλώς (εσύ ή ο πρόθυμος υπάλληλος του club) προς την ειδικά διαμορφωμένη ράμπα που υπάρχει για να ανεβάζεις ανενόχλητος τα όργανα στην ευρύχωρη σκηνή.

 

Είναι όμως εντυπωσιακό.

 

 

χα χα χα εισαι εντυπωσιακά θεός! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Κουκλί είναι το συστηματάκι! Μην ξεχάσεις να συνδέσεις την έξοδο του τρέμολο. Η φάση με τα eventide είναι για διαφήμιση...

Καμιά φωτογραφία συσκευασμένο όλα μαζί έχεις; Να δούμε και την φάση με τα ροδάκια, θέλουν κι άλλοι να καταλήξουν σε τροχοκινούμενο rig!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε από το δωρεάν γκαράζ του club που παίζεις τα κατεβάζεις από το station που έχεις και τα σπρώχνεις απλώς (εσύ ή ο πρόθυμος υπάλληλος του club) προς την ειδικά διαμορφωμένη ράμπα που υπάρχει για να ανεβάζεις ανενόχλητος τα όργανα στην ευρύχωρη σκηνή.

 

Είναι όμως εντυπωσιακό.

 

ευτυχως για μενα εκοψα να παιζω σε μιζερα club απο τα 25 (μια δεκαετια τωρα) πλεον παιζω σπιτι (μονος η με φιλους) η σε ιδιοκτητο χωρο, οπου δεν εχει σκαλες,  και δεν χρειαζομαι ραμπες κλπ... και για πληροφορηση... οταν επαιζα σε ολα αυτα τα club για να κανω το κεφι μου, ειχα ενα ρακ (χρονια ιστορια) με 2 ενισχυτες και 2 κιθαρες (+πεταλια, βασεις κλπ) και τα κατεβαζα απο τον τεταρτο οροφο χωρις ασανσερ. ποτε δεν σκεφτηκα το κουβαλημα γιατι το εκανα για το κεφι μου....

δυστυχως για μενα ηθελα παντα αυτο που κανω να ειναι οσο το δυνατον καλυτερο και οχι να βγω με μια κιθαρα και ενα πεταλι σε οποιον ενισχυτη εχει (αν εχει ) το μαγαζι για να πω οτι κατι κανω και να ριξω καμια γκομενα...

 

η εξοδος του τρεμολο δεν ειναι συνδεδεμενη γιατι το ξεχασα απο τη χαρα μου να βγαλω φωτογραφιες!!

 

συσκευασμενο.. το ρακ εχει απο μονο του ροδες... οι 3 καμπινες (μια 2*12 και 2 1*12) και το κεφαλι μεταφερονται με καροτσακι χωρις κοπο (μεχρι να φτιαξω τα ρακ τους-με ροδες φυσικα). το pedaltrain και οι κιθαρες στις θηκες τους (ναι εδω εχει πολυ κουβαλημα...) καμπινες, κεφαλι, κιθαρες δεν ειναι στις φωτο... επιφυλασομαι...

 

θα συμφωνησω Κωστα... εισαι εντυπωσιακα θεος (και δεν το λεω με ειρωνεια η ιχνος παρεξηγησεως...)

 

σαβουρες Μακη!!! τι να κανω που ειμαι ανταγωνιστης ρακοσυλλεκτης??... ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[superfunk mode]Τι είναι αυτά ρε Σπύρο? Πάρε μια Ακατανόμαστη (1 ή 2) να δεις την υγειά σου!!![/superfunk mode]

 

;D ;D ;D ;D

 

Αστειεύομαι βεβαίως! Κούκλα το αποτέλεσμα! Μ'αρέσουν οι δύο "τέλειες" τριάδες (RC/AC/BB και Eventide) καθώς και το γούστο σου στα Phaser και τα Wah! (έχω τα ίδια, αν και το phaser μου είναι DIY).  ;)

 

Αν θα τολμούσα να κάνω μερικές παρατηρήσεις/εισηγήσεις αυτές θα ήταν:

 

1) Πάρε ένα Peterson rack tuner!  :P

2) Τι γίνεται με το control? Κάποιος midi controller + switcher που θα σου επιτρέπει να ελέγχεις και τα Eventide?

 

Μεγειά και καλόπαικτο!

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπύρο καλοτάξιδο το όχημα !!

Ενα περίεργο με το Vht GP3 valvulator,το είχα και μου το είπε και κάποιος φίλος,

ότι παίζει ποιό καλά χωρίς τελικό.

 

Το VHT GP3 valvulator είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει για Direct Recording,εξαιρετικό καθαρό,βρώμικο, άπλυτο  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου