Προς το περιεχόμενο

Axe Fx tube amp modeling - ενα μικρο review


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω φιλε Βασιλη κ φιλε Νικολα για την πολυ ομορφη παρεα!!! Οντως κ εγω εντυπωσιαστηκα πολυ απο την FRFR αισθηση που εδιναν τα μονιτορ σου με το axefx. Αλλο τοσο ομως εντυπωσιαστικα απο την κιθαρα σου κ το παιξιμο σου! Ευγε!!!!! Τωρα εχω δουλεια μιας κ κατεβασα την 9.02 κ ετοιμαζομαι για αναβαθμιση!!! Η νυχτα θα ειναι μακρια....!!!

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ευχαριστω φιλε Βασιλη κ φιλε Νικολα για την πολυ ομορφη παρεα!!! Οντως κ εγω εντυπωσιαστηκα πολυ απο την FRFR αισθηση που εδιναν τα μονιτορ σου με το axefx. Αλλο τοσο ομως εντυπωσιαστικα απο την κιθαρα σου κ το παιξιμο σου! Ευγε!!!!! Τωρα εχω δουλεια μιας κ κατεβασα την 9.02 κ ετοιμαζομαι για αναβαθμιση!!! Η νυχτα θα ειναι μακρια....!!!

 

Γιώργη μου σε ευχαριστώ για τα σχόλια (αυτά για το παίξιμο βέβαια είναι υπερβολές...) και ανταποδίδω.  :)

 

Άντε και την επόμενη φορά θα έχουμε περισσότερα παιχνίδια!  ;D

 

(λες να φωνάξουμε και το μασκαρά τον Marathon?  ;D ;D ;D)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, μολις εβαλα την 9.02 !! Φοβερη βελτιωση σε clean sounds!!! ( πολλοι ισχυριζοντουσαν πως υστερουσε στα καθαρα το μηχανακι) κ απο τα drives το ΒΒ  της xotic ειναι ονειρο!!!

Οσο για τον marathon εχουμε ανοιξει δουλειες μαζι κ θα τον βλεπω συχνα θελω δεν θελω!!!! :D :D :D

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο μην με ξεχασεις κι εμενα περιμένω να βρεθούμε απο κοντα να το δω και γω.... ;)

  Φιλε Νικολα κ βεβαια θα ερθεις!!! Με τοσο ομορφη κιθαρα που μου εδωσες θα εχεις διπλο test drive!!! :) :) Θα μιλησουμε!!!

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φωνάξουμε και το μασκαρά τον Marathon?

Eλπίζω, αυτό το σχόλιο, να είναι μόνο  για τη συγκεκριμένη (εορταστική περίοδο)...από την άλλη τι δουλειά έχω εγώ με εσάς τους επαγγελματίες? ;D ;D

Προφανώς και θα έρθω...όπου υπάρχει (κουρδισμένη) προσομείωση, είμαι μέσα!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλπίζω, αυτό το σχόλιο, να είναι μόνο  για τη συγκεκριμένη (εορταστική περίοδο)...από την άλλη τι δουλειά έχω εγώ με εσάς τους επαγγελματίες? ;D ;D

Προφανώς και θα έρθω...όπου υπάρχει (κουρδισμένη) προσομείωση, είμαι μέσα!

 

Και ξεκούρδιστη έχουμε... και τις... δυνάμεις του Άξονα θα έχουμε πολύ σύντομα.  ;)

 

See ya soon!  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξεκούρδιστη έχουμε... και τις... δυνάμεις του Άξονα θα έχουμε πολύ σύντομα.  ;)

 

See ya soon!  ;)

Τα μεγάλα παιδάκια...παίζουν με μεγάλα παιχνιδάκια... ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εγραψα κ ενα μικρο ''Βοnamassa like'' κλιπακι ( οσο μου επετρεψε η κορη μου!! :)) με την 9.02 αναβαθμιση. Ενα ΒΒ drive ( νεο στην λιστα) k plexi amp κ λιγο reverb. Ειναι λιγο dark o ηχος λογω της κιθαρας (prestige LP).

 

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εγραψα κ ενα μικρο ''Βοnamassa like'' κλιπακι ( οσο μου επετρεψε η κορη μου!! :))

 

Δεν λές καλά πάλι που σε άφησε να γράψεις και αυτό.Εσένα απλά σου την έπεσε δίπλα και σου κούναγε το πόδι......η δικιά μου την πέφτει κατευθείαν στην κιθάρα και στις χορδές και όποιον πάρει ο Χαρος.

Πάντος το εργαλείο σκοτώνει.....και μάλλον θα κάνει θαύματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου