Προς το περιεχόμενο

Αρκετά με τα clips. Let's get personal.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάμε πάλι όπως το 2006; Τώρα ο elavd έχει και κανούρια μπάντα... :P ;)

Εάν το γνωρίζουμε έγκαιρα, κι εμείς λογικά θα μπορέσουμε να συμμετάσχουμε ;)

Μάλιστα, ποιος ξέρει...Αυτή τη φορά μπορεί να παίξω και με καμιά LP. Ο γάμος αλλάζει τον άνθρωπο.... ;D ;D ;D ;D

 

Πριν τρία χρόνια με το Noiz Live, το "μέγεθος Noiz" ήταν στην καλύτερη περίπτωση το μισό του σημερινού...κι όμως υπήρξαν αρκετές εκπλήξεις, και δεν εννοώ μόνο ευχάριστες.

 

Ένα τέτοιο event θέλει δουλειά και καθαρή, ανυστερόβουλη πρόθεση από πλευράς διοργανωτών. Ακριβώς το ίδιο όμως απαιτείται και απο πλευράς μουσικών.

 

+1000

Επίσης, πιθανότατα να χρειαστεί να βρεθούνε και χορηγοί.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Evlad, το είδα αυτό που έγραψες. Τα γραπτά μένουν.  8)

 

Αν επιτρέπεται, σε ένα τέτοιο πιθανό event, θα δωθεί μια προθεσμία, ας πούμε, 2 μηνών για τις συμμετοχές?

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το εγχειρημα προχωρησει, περα απο την πιθανη συμμετοχη του γκρουπ μου, ειμαι και εγω διατεθιμενος να βοηθησω, οπως και αν μπορω :)

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως επειδη εμαθες οτι ανεβαινω εννοεις εμενα?

Με βαζεις θεση "τυροπιτα-διακοπτη"?

Φτου σου με κάρφωσαν.

Ελα ρε τι φίλοι είμαστε. Θα παίξεις και τρίγωνο, παλαμάκια, σφυρίχτρα..... Και όλα στη πεντατονική.

Πάντως θα θελα να σαι.

 

Πάντως ας δούμε πως πάει στα σίγουρα (τόπος, χρόνος, συμμετοχές) και μετά  ξαμολιόμαστε για χορηγούς.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτου σου με κάρφωσαν.

Ελα ρε τι φίλοι είμαστε. Θα παίξεις και τρίγωνο, παλαμάκια, σφυρίχτρα..... Και όλα στη πεντατονική.

 

Φιλος δε γινεται γιατι με το ενα χερι θα βασταω την τυροπιτα και με το αλλο τον διακοπτη για να ειμαι και ετοιμος, χρααααααατς.

Κασα και πολυ μου ειναι

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι Σαβ/κο κατεβαινω κι εγω να βοηθήσω, να χειροκροτήσω και οτι αλλο μπορω να κανω μονος γιατι τους αλλους απο τις μπαντες που παιζω δυσκολα τους πειθω :P

 

Μπορω λογω ογκου και καουμποιλικιου να φροντισω για την ομαλή διεξαγωγη του ιβεντ.  8)

 

Ακόμα θυμάμαι που δε δειραμε τελικα τον γκομενο μιας κοπελας απο ενα στουντιο που αρεσε σε καποιον απο δω.  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν θέλω να το αφήσω να πέσει κάτω, θα ήθελα να δηλώσω ότι υπάρχει καταγεγραμμένο ενδιαφέρον από τρία Blues Rock γκρουπ.

 

Στα 4-5 μπορεί να "κλείσει" και η πρώτη μέρα.

 

Just for your info.

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να βάλετε κι εμάς (Lower Cut) στην λίστα με τους ενδιαφερόμενους.

Ας πούμε ότι παίζουμε Alternative Rock....  ::)

 

 

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμείς μπορούμε να ανέβουμε (RoxxStarZ), αρκεί να ανακοινωθεί τουλάχιστον ένα με ενάμιση μήνα πριν (να κανονίσουμε φράγκα και άδειες).

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλον το σεβασμό στις μουσικές προτιμήσεις του κάθε ενός και στις προσπάθειες του εκάστοτε γκρουπ, θα ήθελα να επισημάνω ότι η πρόταση μου ήταν για μία Blues Rock βραδιά και θα ήθελα να εμμείνω σε αυτήν.

Αυτό επ ουδενί δεν αναιρεί την πιθανότητα/δυνατότητα παρόμοιου event σε άλλη μέρα για διαφορετικές από την δική μου μουσικές προτάσεις.

 

Δεν παύει να με εκπλήσσει το γεγονός της μικρής ανταπόκρισης. I' ll take the hint και αν συνεχιστεί η προσπάθειά μου, θα συνεχιστεί σε προσωπικό επίπεδο και όχι μέσω του thread.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου