Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #?: υπαρξιακές αναζητήσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Καλό το Alba κλπ αλλά ρε παίδες, αυτά είναι μαγαζιά για κοκτεϊλ και φραπόγαλο. Εγώ θελω ένα μερος με φτηνή και σε μεγαλη συσκευασία μπύρα. Οχι Stella 33cl. :P Ας είναι κανα μπυράδικο ορθίων πχ και ας μη μας πιάσουνε και τον κώλο... έρχονται και παιδιά μαζί μας που σπουδάζουν. Ξερει κανεις κατι τετοιο να πιάσουμε μπάρα; Εδώ που τα λέμε η καλύτερη φαση ήταν στο Open day. Οτι ήθελες έκανες. Απλά δεν είχε γαρδούμπα...  :'(

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

γιατι ολοι αφηνουν την ιδεα της κραφτ να περασει στο ντουκου?

 

 

Ας είναι κανα μπυράδικο ορθίων πχ και ας μη μας πιάσουνε και τον κώλο... έρχονται και παιδιά μαζί μας που σπουδάζουν. Ξερει κανεις κατι τετοιο να πιάσουμε μπάρα;

 

 

εγω να πω την μαυρη μου αληθεια, θα προτιμουσα τραπεζακι, αλλα με μια σχετικη ευελιξια στις κινησεις! κατι σαααααν.... την κραφτ! ;D ;D ;D

 

και θελω και αυτη τη φορα το τραπεζι να κρατηθει στο ονομα καποιας διασημοτητας!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ολοι αφηνουν την ιδεα της κραφτ να περασει στο ντουκου?

 

εγω να πω την μαυρη μου αληθεια, θα προτιμουσα τραπεζακι, αλλα με μια σχετικη ευελιξια στις κινησεις! κατι σαααααν.... την κραφτ! ;D ;D ;D

 

και θελω και αυτη τη φορα το τραπεζι να κρατηθει στο ονομα καποιας διασημοτητας!

 

 

Σου διαφευγει μαλλον το γεγονος οτι αρκετοι καπνιζουν και σε μαγαζια κλειστου τυπου

που δεν διαθετουν αιθουσα καπνιστων  δεν περνουν ..... ουτε απ΄ εξω

Για την δεδομενη χρονικη περιοδο  , αυλη με δεντρακια , χαλικακι και  ωραιο servis ;)

ειναι οτι πρεπει ....

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοι απο μας, (Καυκασιο-ινδοευρωπαικης καταγωγης) ιδρωνουμε ευκολα και αντιμετωπιζουμε δυσκολιες αναπνοης στους 45C λογω ακτινοβολιας τσιμεντων σε συνδυασμο με τα μεγαλυτερα ποσοστα αιθαλομιχλης  που γνωρισε ο πλανητης απο καταβολης κοσμου, εξαιρουμενων δυο τριων συγκεκριμενων ημερων στο Τοκυο.

 

Προσωπικα, διατιθεμαι ακομα και να θυσιασω την 4η χυμα μπυρα μου και να βολευτω με 2 και εμφυαλωμενες αν ειναι να μην κουβαλησω δευτερο μακο ωστε ο οδηγος του ΕΚΑΒ που θα με παει νοσοκομειο λογω θερμοπληξιας να μην λιποθυμησει απο την ιδρωτιλα μου.

 

 

Συνοψιζοντας, θυμιζω οτι μιλαμε για Αθηνα, μεσα Ιουλιου. Εδω, εισαστε στην διαρκη αναζητηση του τελειου πυκνωτη που αποδιδει τις περισσοτερες αρμονικες. Ας βαλουμε λιγη "πγιοτιτα" και στο βραδι μας.

 

(Παντως και Κραφτ βολευει... Θα προσπαθησω να ερθω οπως και να εχει )

 

 

I rest my case.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σου διαφευγει μαλλον το γεγονος οτι αρκετοι καπνιζουν και σε μαγαζια κλειστου τυπου

που δεν διαθετουν αιθουσα καπνιστων  δεν περνουν ..... ουτε απ΄ εξω

Για την δεδομενη χρονικη περιοδο  , αυλη με δεντρακια , χαλικακι και  ωραιο servis ;)

ειναι οτι πρεπει ....

 

πραγματι!

αυτο ουτε καν το ειχα σκεφτει!

 

οποτε ψαχνουμε κατι ανοιχτο!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε το στα οινόφυτα, έμαθα ότι ο δήμαρχος (μαζί με τις γνωστές εταιρείες-χορηγούς) θα βγάλει τραπεζάκια δίπλα στο ποτάμι ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

 

                                                        ^

                                                        |

                                                        |

                                          (εξασθενισμένος γέλωτας)

 

 

ΔΡΟΣΕΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΑΣΤΕΙΑΚΙ

 

 

 

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε το στα οινόφυτα, έμαθα ότι ο δήμαρχος (μαζί με τις γνωστές εταιρείες-χορηγούς) θα βγάλει τραπεζάκια δίπλα στο ποτάμι ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

 

                                                        ^

                                                        |

                                                        |

                                          (εξασθενισμένος γέλωτας)

 

 

ΔΡΟΣΕΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΑΣΤΕΙΑΚΙ

 

 

 

 

 

xaxaxaxaxaxaaaaa

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου