Προς το περιεχόμενο

Τραγούδια για παραλία


johnakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) ΦαΣολΛαδες και πάλι ΦαΣολΛαδες

 

Aμα παιζουν ΦαΣολΛοΝτολμαδες να εισαι σιγουρος ειναι απο Χατζηγιαννη.

 

 

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η λίστα πάει ως εξής :

 

Λέτ μι τέικ γιου φαρ εγουέι, γιουντ λάικ εεεεεεεεεεεε χόοοολιυντέι

Ολλλλγέις σάααααααμγούερ

 

Φύσηξ' ο Βαρδάρης και καθάρισεεεεε    (φιλαράκι ξέρεις κανένα του Παπάζογλου  ;  )

 

Χατζημιχάλης τα ΑΠΑΝΤΑ ( και μετά ακούς τα άπαντα του Χατζηγιάννη)

 

Ντράν τάρα ταρα ταρα ντράν τάρα ντραν

 

Και αφού ζεστάνεις το κοινό, αναπολείς τα παλιά τότε χρόνια που το ροκ το παίζανε μαλλιάδες, οι φλώροι λεγόντουσαν καρεκλάδες και ο Δαλιανίδης έκανε έντεχνο ελληνικό σινεμά.

 

Και τσάαακ το durex.    8) 8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή απ ό,τι βλέπω συνεχίζεται το πάρτυ και αντιλαμβάνομαι ότι οι νοιζάδες δεν αρκούνται στα ...απλά, έχω ακόμη μερικά δωράκια για σας, αντάξια των προσδοκιών σας:

 

34407348.jpg

orange_flavor_massage_oil_sex_jelly_sexy_oil_.jpg

pink_handcuffs.jpg

SM_Sexy_Whip.jpg

;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι χειροπεδες αυτες πολυ πρακτικες. Μη καταστρεψουμε και τους καρπους μας, κιθαριστες ειμαστε.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικα αμα ειναι μονο ενας ο κιθαριστας που μπορει να παιξει...και εσυ απλως μαθαινεις ακομα...Υπαρχει λυση και για σενα!!!!!!!

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA έχω λιώσει!!! ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ ΑΧ

ΧΑΧΑχΑ

 

ΧΑΧΑΧΑ

 

Ρε παιδιά και εγώ από αυτούς τους κιθαρίστες είμαι που έμαθαν κιθάρα για την παρέα και με το ζόρι παίζουν το Soldier of Fortune :P

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ παίρνω την κιθάρα για την παρέα και όχι για τις γκόμενες. Ας κάτσει να βγάλουμε χαβαλέ και βλέπουμε..  ::) Έτσι κ αλλιώς μπακούρια μια ζωή είμαστε! lol

 

Όσο για σένα φίλε που πόσταρες το τόπικ, δυστυχώς ή ευτυχώς η παρέα που θα έχεις δεν θα έχουν τα ίδια μουσικά ακούσματα, οπότε παίζεις τα γνωστά ελληνικά έντεχνα

Πασχαλίδης,Ιωαννίδης, Πυξ λαξ, κατσιμιχαίοι, Μαχαιρίτσας, Παπακων/νου κλπ κλπ και τα ανάλογα ξένα. Αλλά σε παρακαλώ, για τον θεό, μην ποζάρεις επειδή ξέρεις τον Bob Dylan!!

 

(εγώ προσωπικά τρελαίνομαι για το παπάκι του Άσιμου, και το στην Κ του σιδηρόπουλου, που είναι και πολύ γνωστά και παίζει να τα ξέρουν οι γκόμενες και δεν ανήκουν στα περισσότερα χαζοέντεχνα)

 

Στους νοϊζάδες: Σας έχει τύχει ποτέ να ταπώσετε ποζερά κιθαρίστα, που δεν ήξερε την τύφλα του και το παιζε γαμάτος?

 

EDIT: Έκανα τόπικ δίπλα, απαντήστε εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραλια ολοι αυτα λενε...εμεις παντως παιζουμε για την παρτη μας.Αν γουσταρουν καποιες και ερθουν απο μονες τους εχει καλως....αλλιως και μονοι μας το ευχαριστιομαστε!!

 

Οφτοπικ:

Oχι...εμενα οχι κατι τετοιο!!!Δεν μ εχει συμβει!

Αλλα μια φορα ειχα παει να αγορασω ενα σετ χορδες και ειδα εκει μια κιθαρα και την δοκιμασα....και οπως επαιζα ηταν στο μαγαζι κ ενας 50αρης και εγω επαιζα Maiden,Ζeppelin και κατι αλλα...και μ λεει γουσταρω.και μ κανει μπορω?

τον δινω την κιθαρα και αρχισε να παιζει και σε καποια φαση ημουν ετοιμος να βαλαω την ουρα καω απο τα σκελια και να φυγω... ::)Ο γερος μλκ επαιζε κατι παπαδες... :o :oμε χαζεψε!!

Οταν εφυγε βεβαια μου ελεγε ομ μαγαζατορας οτι ειναι επαγγελματιας κιθαριστας... :P

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου