Προς το περιεχόμενο

Ενα αγγελακι εφυγε για παντα....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ κριμα, λυπαμαι ειλικρινα γιατι ξερω ποσο τον αγαπουσατε και συναμα πως ειναι να χανεις το σκυλο που μεγαλωνες απο κουταβι :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε σουπερφανκ τα συλληπητηρια μου, και να ξερεις οτι δεν εισαι ο μονος.

 

Και γω εχω χασει ουτε λιγο ουτε πολυ 7 γατες και 6 σκυλια, η πλειοψηφια των οποιων πεθανε με πολυ ασχημο τροπο.

 

Δεν ξερω αν βοηθαει το γεγονος να σκεφτεσαι οτι ο σκυλος σου ειχε μια καλη ζωη, και οτι πλεον εχει βρει ηρεμια. Σε μενα πιανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχασα τη σκυλίτσα μου που είχα μεγαλώσει μαζί της (από 3 χρονών :() και έφυγε πέρσι στα 16 της χρόνια... Ξέρω πως είναι δυστυχώς αυτά... Κουράγιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικο τα συλληπητηρια μου μεσα απο την καρδια μου...δεν εχει βγει τυχαια αυτο που λενε οτι ειναι οι καλυτεροι φιλοι του ανθρωπου...

ενας φιλος μου εχασε προσφατα το rottweiler του κσι για να το ξεπερασει πηρε ενα ιδιο...ισως αργοτερα να ηταν μια καλη κινηση να παρετε ενα αλλο σκυλακι...

την αγαπη που σου προσφερουν αυτα τα ζωα δεν την παιρνεις ουτε απο ..ανθρωπο.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου