Προς το περιεχόμενο

Επιθεώρηση Εργασίας. Δουλεύουν ποτέ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια δεν εχουν πορτιερη στην κουζινα . απλως μπαινεις μεσα. μολις σου ζητησουν τον λογο εχεις τις διαπιστευσεις σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε μερικά εστιατόρια έχω ακούσει ότι πρέπει να βγάλεις τα παπούτσια σου πριν μπεις στην κουζίνα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πρέπει μάλλον να περάσω από κει καλύτερα. Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν σηκώνουν τα τηλέφωνα. Τες πα. θα πάω από κει. Μήπως ξέρει κανένας που βρίσκεται στο περιστέρι? Οδό κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πρέπει μάλλον να περάσω από κει καλύτερα. Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν σηκώνουν τα τηλέφωνα. Τες πα. θα πάω από κει. Μήπως ξέρει κανένας που βρίσκεται στο περιστέρι? Οδό κτλ?

Χρυσολωρά 10-12 - 121 32 Περιστέρι  2105755100

Σε συμβουλεύω να καλέσεις σε άλλα γραφεία της υπηρεσίας ,εγω όταν χρειάστηκα κάτι έπαιρνα απο μία λίστα ενα ενα τα νουμερα τους και κάποια στιγμή bingooooo...

Είναι λίγο ευαίσθητα τα πράγματα εκεί.Σε ποσοστό 100% θα είναι ακριβής στην πληροφορηση που θα σου δώσουν πράγμα υπερσπάνιο για διοικητικη υπηρεσία δημοσίου.Πρόσεξε πολύ πρίν πας ,να εχεις κανει μία σούμα για το τί θα ρωτήσεις και τί θα ζητήσεις γιατί αν σε δουν να πολυσκέφτεσαι απλά θα σε γράψουν γιατί έχουν πήξει απ τη δουλειά ,υπάρχει τεράστια λίστα απο καταγγελίες, ουρες απο ραντεβού...

Το παράδοξο είναι ότι μόνο τα σχετικά τμήματα ελεγκτών δουλεύουν οποτε αν δείς καμιά πιτσιρίκα (εχουν κανει ποιοτικές προσλήψεις... ;D) να το ξύνει ,πιάστην, ρώτα ευγενικά με ύφος βιαστικό τι θέλεις και προχωράς ανάλογα σε όροφο ή γραφείο ή στην καφετέρια μαζί της.. ;).

.Μου'χει τυχει να περιμένω σαν μ.. 45 λεπτά εκεί και να με στείλουν αλλου ...

επίσης θεικό είναι ότι μου σφράγισαν κατάσταση 30 ημερών εκπρόθεσμη στα τυφλά και πρόστιμο δεν ήρθε ποτέ...

Αν δεν εξυπηρετηθείς στείλε κανα πμ μήπως ξέρω κάτι να σε βοηθήσω...είμαι 2 φορές παθών τα τελευταία 3 χρόνια...

Όχι άλλο σόλο ρε παιδιά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για την βοηθεια. Θ πάω από κει κι αν έχω νέα ή απρείες θα σας πω.

 

Δηλαδη θελεις να σε συνδραμουν σε κατι και πριν γινει αυτο (η δεν γινει) ξεκινησες θρεντ με θεμα "δουλευουν ποτε?" επειδη δε τους επιανες στο τηλεφωνο?

 

Τα πραγματα φιλε μου ειναι ασχημα. Ισως να αναγκαστεις να πας ακομα και απο κει και μπορει ακομα και να σου ζητησουν να κουβαλησεις και ο,τι τυχον χρειαστουν (χαρτια αδειας, υπερωριων, ενσημα, συμβαση προσληψης, πτυχια).

 

Ισως να ειναι συνετο να αποφυγεις τους ρωτησεις και κατ' ιδιαν για το αν δουλευουν ποτε.  :P

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν νέος δημόσιος υπάλληλος έχω να σας πω τα εξης  :)

 

Το τηλέφωνο στις δημόσιες υπηρεσίες εχει δύο διαφορετικούς χτυπους...  ???

 

Εναν για τις εσωτερικές και ενα για τις εξωτερικές γραμμές....  8)

Οποτε αν καταλάβουν ότι είσαι απ'εξω πολυ απλά δεν το σηκώνουν....  ;D

 

Σας εχουν γραμμένους εκει που ξερετε. Εγω παντως ακόμα το σηκώνω...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εχουν γραμμένους εκει που ξερετε. Εγω παντως ακόμα το σηκώνω...  ;)

Πόσο καιρό σου δίνεις? ;D ;D 8) 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι νεοι δημοσιοϋπαλληλοι ειναι συνηθως και οι πιο προθυμοι, οι παλιοι πολλες φορες ειναι αυτοι που χαλανε την δουλεια και παρασερνουν και τους νεους να μην give a damn. Γι' αυτο οταν στο δημοσιο βρεθεις, ψαξε για τον νεο. Θα βρεις!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου