Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια μερα μετα την αλλαγη, στο δικο μου pc τουλαχιστον, τα πραγματα επεστρεψαν στην μορφη που ειχαν πριν σαν να μην υπηρξε καμια αλλαγη.

αλλα απο χθες εχω παρατηρησει πως δεν βλεπω πολλα απο τα αβαταρς και σε καποια θεματα δεν βλεπω και τις φωτογραφιες που ποσταρονται!

 

καμια ιδεα για το τι μπορει να φταιει?

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μια μερα μετα την αλλαγη, στο δικο μου pc τουλαχιστον, τα πραγματα επεστρεψαν στην μορφη που ειχαν πριν σαν να μην υπηρξε καμια αλλαγη.

αλλα απο χθες εχω παρατηρησει πως δεν βλεπω πολλα απο τα αβαταρς και σε καποια θεματα δεν βλεπω και τις φωτογραφιες που ποσταρονται!

 

καμια ιδεα για το τι μπορει να φταιει?

 

Εμ, δρατωμαι της ευκαιριας για να πω οτι στο δικο μου πισι, χωρις να προκαλεσω εγω καμια αλλαγη, βλεπω το noiz στενο οπως πρεπει αλλα οπως και στον Alejandro εχουν εξαφανιστει καποια avatars! Η εξαφανιση δεν εγινε μαζι με το στενεμα, εχτες νομιζω το πρωτοπαρατηρησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και χθες παρατήρησα και γω κάποια παρόμοια θέματα με τα άβαταρ, τώρα τα βλέπω όλα κανονικά.  :)

 

Επίσης, καλό θα ήταν όταν παρατηρείτε κάποιο πρόβλημα στο browser σας να λέτε και ποιός browser είναι και ποιά έκδοση  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

μια μερα μετα την αλλαγη, στο δικο μου pc τουλαχιστον, τα πραγματα επεστρεψαν στην μορφη που ειχαν πριν σαν να μην υπηρξε καμια αλλαγη.

αλλα απο χθες εχω παρατηρησει πως δεν βλεπω πολλα απο τα αβαταρς και σε καποια θεματα δεν βλεπω και τις φωτογραφιες που ποσταρονται!

 

καμια ιδεα για το τι μπορει να φταιει?

Πελάτες μου!!!  ;D Εεεέφτασε!

Ας τα παρουμε ενα - ενα.

1.Τι εννοείς δηλαδή; Οτι δεν ειναι "στενο" πια;Τι αναλυση εχει η ηοθονη σου;

2.Δηλαδη ποιες φωτο δεν βλέπεις; δωσε παραδειγμα.

3.Ουπς! Κατι συμβαίνει με τα αβαταρ που δεν φαινονται... Οχι ολα ομως. Και το δικο μου λειπει. Γιατι;.. Θα το κοιταξω άμεσα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3.Ουπς! Κατι συμβαίνει με τα αβαταρ που δεν φαινονται... Οχι ολα ομως. Και το δικο μου λειπει. Γιατι;.. Θα το κοιταξω άμεσα.

 

Στον Internet Explorer 7 τα βλέπω κανονικά όλα (εκτός του bihla που μάλλον δεν έχει ακόμα).

 

Στον Internet Explorer 8 δεν βλέπω το δικό σου, το δικό μου και του odis13 στη συγκεκριμένη σελίδα. Δοκίμασα και το compatibility view που υπάρχει αλλά τίποτα.

 

Μάλλον θέμα με τον IE 8 πρέπει να είναι, τσεκάρω μπας και υπάρχει κανένα Update και επανέρχομαι...

 

....δεν βρήκα κάποιο update  :-\

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Internet Explorer 7 τα βλέπω κανονικά όλα (εκτός του bihla που μάλλον δεν έχει ακόμα).

 

Στον Internet Explorer 8 δεν βλέπω το δικό σου, το δικό μου και του odis13 στη συγκεκριμένη σελίδα. Δοκίμασα και το compatibility view που υπάρχει αλλά τίποτα.

 

Μάλλον θέμα με τον IE 8 πρέπει να είναι, τσεκάρω μπας και υπάρχει κανένα Update και επανέρχομαι...

 

....δεν βρήκα κάποιο update  :-\

 

Eγω ειμαι σε Firefox, και δε βλεπω το δικο μου, το δικο σου και του Μπος...και μερικα αλλα (σε αλλες σελιδες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το gif που ηθελα να φορτωσω ηταν 322 kb :o, εβγαλα τα μισα καρε και επεσε στα 172. Παλι το φορτωνει σαν στατικη εικονα. Αν θυμαμαι καλα παλιοτερα υπηρχε στην αρχικη σελιδα ενας συνδεσμος για τους κανονισμους του φορουμ οπου ανεφερε και το οριο σε kb. Τωρα δεν το βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου