Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και μια προστυχη ταινια με τον ευρηματικο τιτλο ''ΜΠΑΙΝΕΤΟΝ'' ειχε μεγαλο ενδιαφερον.

ψαξε βρες την φιλε...!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μια προστυχη ταινια με τον ευρηματικο τιτλο ''ΜΠΑΙΝΕΤΟΝ'' ειχε μεγαλο ενδιαφερον.

ψαξε βρες την φιλε...!

αυτη δεν την διαφημιζε το περιοδικο ΚΟΛΟΡΣ? ::)

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μάπα μου φάνηκε το Signs. Το μόνο ενδιαφέρον ήταν το θέμα των αγρολυφικών. Αν σε ανδιαφέρουν τέτοιες ταινίες και θέματα, πάρε από το video club που πηγαίνεις το Taken (παραγωγή Spielberg) είναι 5 dvd με τρια επισόδεια το κάθε ένα με την ίδια ιστορία σε συνέχειες συνολικά 15 ώρες που πραγματικά αξίζει να δείς.

 

Αν δεν έχεις το χρόνο, γιατί πραγματικά σε κάνει να κολάς αυτή η ταινία, πάρε δές

"Κουφώματα Λαδώματα" Ζουγανέλης/Μπουλάς και σχετικοί

"Μεγάλη Απόφραξη - Το σκατόμουτρο" Τσάκωνας ή και το "Μαθε παιδί μου μπάσκετ" αλλά αυτή είναι low budget  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχεις το χρόνο, γιατί πραγματικά σε κάνει να κολάς αυτή η ταινία, πάρε δές

"Κουφώματα Λαδώματα" Ζουγανέλης/Μπουλάς και σχετικοί

"Μεγάλη Απόφραξη - Το σκατόμουτρο" Τσάκωνας ή και το "Μαθε παιδί μου μπάσκετ" αλλά αυτή είναι low budget  ;D ;D ;D ;D

 

Θεος, βαλε και τον παπα-Μαλαχια μεσα και εισαι στο υπερπεραν

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου