Προς το περιεχόμενο

demos of vintage guitars


Michael

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραιες κιθαρες αλλα απο περιγραφη βραστα κι αστα...τα μισα specs ειναι λαθος... ;D

 

A very fine and incredibly rare custom color maple-cap guitar! Weighing just 7.70 lbs this solid alder body beauty is one of the earliest examples with a one-piece maple neck and a maple-cap fretboard.

 

αποφασιστε ρε παιδια.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια οργανα, αλλα πολυ τελεμες αυτος που τις δοκιμαζει... 

δεν θα τον ηθελα μπροστα μου και κοντα στην υποψηφια κιθαρα μου οταν θα ειχα 30Κ$ για επενδυση.

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια οργανα, αλλα πολυ τελεμες αυτος που τις δοκιμαζει... 

δεν θα τον ηθελα μπροστα μου και κοντα στην υποψηφια κιθαρα μου οταν θα ειχα 30Κ$ για επενδυση.

 

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ.

 

εξαιρετικά ακριβής ο χαρακτηρισμός αγαπητέ!

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ο τύπος δείχνει λίγο ψυχάκιας αλλά είναι ωραίος παίκτης και έχει και την πολυπόθητη αλητεία που όλοι γουστάρετε(ουμε)! ;)

Βέβαια, από τη στιγμή που πιάνει μία κιθάρα στα χέρια του, πέφτει αμέσως μία βαθμίδα στη συλλεκτική κλίμακα. Με άλλα λόγια, mint κιθάρα που την έχει παίξει αυτός δεν υπάρχει... ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυθεντικος ναρκωτικακιας!!

 

μ αρεσε και ο τροπος που επαιζε, αλλα πιο πολυ απο ολα, μαρεσε εκεινη η λευκοχρυση γκρετς! ποσο να κανει αραγε?

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυρω στα $12.000- $14.000 ,ομως καλυτερα να παρεις μια καινουργια ιαπωνικη που ειναι κλασεις ανωτερη,καθοτι οι παλιες Gretsch εχουν την ταση να ..διαλυονται αν τις ...βαρεσεις λιγο δυνατα (μιλαμε για αθλιες κατασκευες)  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου