Προς το περιεχόμενο

Mr.Crowley solo παλι :P


LightStringer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To λέει η περδικούλα του κιθαριστή!! Σοκ είχα πάθει πάντως με ένα διαγωνιζόμενο του guitar idol του 2008 νομίζω του οποίου του έλειπε το δεξί χέρι και είχε προσαρμόσει μια πένα σε στυλ captain hook και τα έχωνε ανελέητα...αν το χεις μέσα σου και χωρίς χέρια να σαι και αντί για κιθάρα σφουγγαρίστρα να έχεις πάλι μουσική θα βγάλεις ;)

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εντελως καλοπροαιρετα θα σου πω τα εξης-

 

1ον # Δεν ξερεις να κανεις σωστο bend,εισαι φαλτσος σχεδον σε ολα σου τα bends,δουλεψε το οπωσδηποτε.Για το βιμπρατο δεν το συζηταω..μου θυμισες Axel Rudi Pell!

 

2ον κ τελος,παιζεις με τοσο πολυ gain κ τοσο πολυ compression που ακουγεσαι πολυ "φεικ" πολλες νοτες που δεν πατας λογω βιασυνης κ ελειψης αυτοσυγκεντρωσης δεν θα ακουγονταν καθολου με λιγοτερο gain,πρεπει να δουλεψεις πολυ τα πατηματα σου.

 

Συμβουλη - Να κανεις εξασκηση με το gain στο μισο απ'οτι τωρα ωστε να δεις που χανεις.

Να πατας τις νοτες με την "βαση" του δακτυλου κ οχι με το πλατυ μερος κ να προσπαθεις να εισαι χαλαρος.

 

Με αγχωσες ρε'συ,σ'ακουγα κ με επιασε το στομαχι μου!!Ηρεμα!!

 

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου