Προς το περιεχόμενο

Blues jam by dimis75


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ενα τζαμαρισμα πανω σε ενα blues backing track μετα απο παρακινηση ενος φιλου μπλουζιστα που βρεθηκαμε χτες.

Δεν παιζω γενικα πολλα blues πραγματα και δεν ξερω πως θα σας φανει.Απλα επανω στον χαβαλε γραψαμε διαφορα και κρατησα αυτο που βγηκε καλυτερα.

Αναμενω γνωμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσε πολυ ...ιδιαιτερα τα θεματα...αυτο που δεν μου πολυ αρεσε ειναι ο ηχος........δεν ξερω γιατι ...αλλα γενικα πολυ καλο...μπραβο ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Ιγνατιε ο ηχος ηταν φτιαγμενος στα γουστα του φιλου που ανεφερα οτι γουσταρει μπλουζ.Αυτος ειχε ερθει με μια strat και ειχε φτιαξει τον ηχο ετσι και εγω εγραψα κατευθειαν με αυτον.Δεν πειραξα τιποτα.Μην νομιζεις οτι το ψαξαμε και καθολου ε!

Ερημην παρασταση.Πιο πολυ για χαβαλε ηταν η ολη υποθεση.Θα μπορουσε να βγει και καλυτερα οντως.

 

Thanks man ;) ;) ;) ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι χωρίς βίντεο;;;; Ούτε καν μια συμβολαιογραφική πράξη;;;; Αυτά είναι... :P

Καλά για το παίξιμο τα έχουμε πει. Πάρα πολύ καλός. Όχι μπλουζ βέβαια εδώ, δωδεκάμετρο. Αλλά όχι μπλουζ.

Ωραίο sustain αλλά ο ήχος πολύ μουντός γιατί;

Πες μας λίγα πράγματα για την κιθάρα και την ηχογράφηση ρε Dimi...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε mscmkr σε ευχαριστω για τα σχολια.

Ο ηχος οντως δεν ειναι πολυ καλος αλλα τον βρηκα ετοιμο απο τον αλλο φιλο που τζαμαραμε μαζι και δεν το σενιαρισα καθολου.Τον είχε φτιαξει στον spider jam της line6.Μετα τον συνδεσαμε σε ενα λαπτοπ και γραψαμε με το audition.Τιποτα σπουδαιο.Παντος με τη strat του φιλου ακουγοταν διαφορετικα και το αφησαμε οπως ηταν.Εγω παιζω με μια js 1200.Ετσι κι αλλιως δεν εχω αλλη ;D ;D ;D ;D.

Στο δικο μου σπιτι γραφω με το toneport ux2 και χρησιμοποιω το audition.Για τα καλα γραψιματα ομως παω σε ενα φιλο και με γραφει αυτος με αλλα προγραμματα τα οποια εγω δεν σκαμπαζω γρι!!! 

Συμφωνω οτι δεν ειναι και πολυ μπλουζ αλλα το είπα και πριν οτι δεν παιζω πολυ τετοια πραγματα οποτε δεν τις εχω πολυ τις φρασεις και το feeling.Αν δεν επεμενε ο φιλος δεν θα το ποσταρα για να πω και την αληθεια.Αλλα στην τελικη δεν πειραζει να ξεφευγουμε και λιγο απο τα ιδια και τα ιδια και ας μην ειμαστε και τοσο καλοι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου