Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #9: ΠΑΝΚ Ή ΑΠΟΧΩΡΩ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μόνο το φαΐ δε μοιράσαμε (αφήνοντας έξω το yann που δεν έφαγε); Τα ποτά του καθενός υποτίθεται τα βρήκε ο καθένας και τα έδωσε ακριβώς, έδωσε κάποιος παραπάνω; Αν ήταν έτσι τότε κάποιος έδωσε λιγότερα γιατί ήρθαν just τα λεφτά στο τέλος και βάλαμε εγώ και ο plevris από 5 Ευρά. Μόνο αν κάποιος δεν έφαγε και δεν το είπε την ώρα που το κανονίζαμε.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το φαΐ δε μοιράσαμε (αφήνοντας έξω το yann που δεν έφαγε); Τα ποτά του καθενός υποτίθεται τα βρήκε ο καθένας και τα έδωσε ακριβώς, έδωσε κάποιος παραπάνω; Αν ήταν έτσι τότε κάποιος έδωσε λιγότερα γιατί ήρθαν just τα λεφτά στο τέλος και βάλαμε εγώ και ο plevris από 5 Ευρά. Μόνο αν κάποιος δεν έφαγε και δεν το είπε την ώρα που το κανονίζαμε.

 

Αστους jasemeister, μας ζηλευουν γιατι ειμαστε ομορφοι.

 

Εδω ο αλλος, ονοματα δεν λεμε, ο audiokostas, εμφανως μεθυσμενος (α ανθρωπος τρικλιζε και μυριζε αλκοολ απο χιλιομετρο) με κατηγορησε ευθεως και ανοικτα οτι αρπαξα την αποδειξη για να εκπεσει στην εφορια και ολοι βλεπαμε οσο μιλαγε οτι Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ εξειχε απο την τσεπη του λερωμενου με μπιρες πουκαμισου του.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως ήταν πολύ λερωμένο το πουκάμισό του από τις μπύρες/μπίρες. Τόσο πολύ που σκεφτόμουν να το πάρω και να το στραγγίξω στο ποτήρι μου όταν τέλειωσε η 3η Hoegaarden μου.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως ήταν πολύ λερωμένο το πουκάμισό του από τις μπύρες/μπίρες. Τόσο πολύ που σκεφτόμουν να το πάρω και να το στραγγίξω στο ποτήρι μου όταν τέλειωσε η 3 Hoegaarden.

 

Να σου πω κατι φιλεναδα, τωρα που ειναι πρωι και δεν μας βλεπουν?

 

Ο 79 ειχε φερει σακουλα και στο αυτοκινητο μου ζητησε να μοιρασουμε κατι κεμπαπ που περισσεψαν και τα ειχε παρει μαζι του.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω κατι φιλεναδα, τωρα που ειναι πρωι και δεν μας βλεπουν?

 

Ο 79 ειχε φερει σακουλα και στο αυτοκινητο μου ζητησε να μοιρασουμε κατι κεμπαπ που περισσεψαν και τα ειχε παρει μαζι του.

 

Έπρεπε να πάρω κάτι για τον δρόμο ρε ζώον, αφου σε άκουσα και πάρκαρα στην ΛΑΡΙΣΑ.

 

Α Π Ο Χ Ω Ρ Ω

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο ειναι αφου για 4 γουλιες νερο πληρωσες οσο ο dkall που τωρα που τον πηρα τηλεφωνο το πρωι, ειναι ακομα εκει και στραγγιζει τα μπουκαλια μπυρας και τις πιατελες με τα αποφαγια.

 

φιλε μην το λες....

ειχα στενη σχεση με ενα πολυ υπουλο χαμπουργκερ και κανεις δεν με πηρε χαμπαρι!!!

 

Παιδια, ενα μονο σας λεω .. μακαρι να ειχε κοκακολα.

 

 

πραγματι, θα λεγαμε αλλα τραγουδια αν ειχε κοκακολα....

 

παντως πρεπει να κανω και δημοσια την καταγγελια πως ο 79 ειναι πιο μελαγχολικο αγορι απο οτι περιμενα...

ηλπιζα τουλαχιστον σε show με μπανανες και στριπερς!

 

 

καλημερες!

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου