Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #9: ΠΑΝΚ Ή ΑΠΟΧΩΡΩ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα... Είμαι ο kultura και είμαι καλά...

 

Μιλάμε κατούρησα πέντε λίτρα πριν λίγο που σηκώθηκα... Και πίνω και καφέ... Που είναι το κράτος; (clopyright ξέρει αυτός)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλημέρα... Είμαι ο kultura και είμαι καλά...

 

Μιλάμε κατούρησα πέντε λίτρα πριν λίγο που σηκώθηκα... Και πίνω και καφέ... Που είναι το κράτος; (clopyright ξέρει αυτός)

 

εσυ δεν εχεις πανελληνιες ??? για πες μου σταθερο τηλ να πω στους γονεις σου να σου κοψουν το ιντερνετ για λιγο

 

Κ79 emo? afto ine?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εγω το δηλωνω και επισημα...

σε μπυροποσια με τον evris δεν ξαναερχομαι!

ειδατε ολοι τα πονηρα/σεξουαλικα καλαμπουρια που μου εκανε για τα ποδια μου!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παιδια και καλησπερα πέρασα υπέροχα ηταν και είναι ολα καλα αφού κοιμήθηκα στις 4 και ξύπνησα 7:30 και πήγα τα γυναικόπαιδα μαζί με δεκάδες άλλα γυναικόπαιδα του σχολείου στο Γραμματικό και τώρα κάνω ένα μπάνιο για να φύγω να πάω στη πρόβα που δεν μπορώ να αναβάλλω γιατί όπως έχω διατυμπανίσει σε όλο τον ντουνιά παίζουμε την άλλη Κυριακή στο Lazy και αφού περάσω από τον πατέρα μου να του δείξω κάτι που θέλει στη φορολογική του δήλωση και ρίξω μια ματιά γιατί κολλάει το Ιντερνετ της αδερφής μου μετά θα πάω να πάρω τα παιδιά από το πάρτυ που θα έχουν πάει και νοιώθω υπέροχα καθότι είχε δίκιο ο Τζίμης ο Lightning ότι αυτό το καταπληκτικό κίτρινο χάπι κάνει θαύματα αλλά είναι βλάκας αλλά δεν του το λέω γιατί είναι πρεζόνι και μεγαλόσωμος γιατί δεν μου είπε ότι δεν κάνει να παίρνω πάνω από 1 χάπι το 24ωρο και τώρα τρέχω σαν τρελλός γύρω στα Τουρκοβούνια με κρεμασμένο το λαπτοπ να σας γράφω (αν βγείτε το βραδυ θα δείτε από κείνη τη μερια ενα φωτάκι να τρέχει) μπας και φύγουν οι παρενέργειες που μπορεί να δημιούργησαν τα 3 χαπάκια.

Είμασταν ατμόσφαιρα ομιχλώδης και σπουδαία και σας πάω όλους. Μόνο που δεν σας φέρνω. Αυτό το έχει αναλάβει ο Κώστας69........

Κουλτούρα, η κατεύθυνση που έχεις πάρει μόνο θετική δεν θεωρείται

Εβραίε, τα παντελόνιασες αλλά εγώ πήρα το τηλέφωνο της petit γκαρσόνας. You got the money, I got the honey.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα... Είμαι ο kultura και είμαι καλά...

 

Μιλάμε κατούρησα πέντε λίτρα πριν λίγο που σηκώθηκα... Και πίνω και καφέ... Που είναι το κράτος;

 

 

Κουλτούρα, η κατεύθυνση που έχεις πάρει μόνο θετική δεν θεωρείται

 

 

Έλα ρε συ Κώστα..

Αυτή τη στιγμή (μετά απο μια επική-νδυνη βόλτα στη Καισαριανη με το ργαλιειο) πάμε να πιουμε..λίγο έκθεση μιας που το δίνουμε και πρώτο...το παννελαδικό-το μάθημα!..

 

 

 

Πάντα φυσικά με μικρη κλίση εκ δεξιών με το Π να ειναι σταθερό στο 3 κόμμα τόσο, ακραιφνώς συνειδητοποιημένοι ως σουρεαλιστες, yeah!  ::) :-*

Jam House

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...λίγο έκθεση...

 

...στον ήλιο... ::)

 

Κουλτούρα, η κατεύθυνση που έχεις πάρει μόνο θετική δεν θεωρείται

 

Αυτό ήταν μπαμπαδίστικο... :P

 

Πάω να συνεχίσω το διάβασμα... Ένα ποστ στο νόιζ πάντα με ανανεώνει... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αλλά εγώ πήρα το τηλέφωνο της petit γκαρσόνας. You got the money, I got the honey.

 

τηλεφωνο?

γκαρσονας?

θα βαλω τα κλαματα!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία βραδιά. Πράγματι...

Δν ξέρω ποιος πήρε το τηλέφωνο της γκαρσόνας αλλά νόμιζα πως ο κουλτούρα έχει αναλάβει τον ευγενή κλάδο των γκαρσόνων.

Δν ξέρω αν υπήρξε οποιοδήποτε πρόβλημα με τον λογαριασμό, (αλλά δν νομίζω κιόλας) αλλά έχω την διαβεβαίωση του Evris πως φαίνομαι και είμαι τίμιος!

;D ;D

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία βραδιά. Πράγματι...

Δν ξέρω ποιος πήρε το τηλέφωνο της γκαρσόνας αλλά νόμιζα πως ο κουλτούρα έχει αναλάβει τον ευγενή κλάδο των γκαρσόνων.

..προσωπικα,εχω μαθει να μενω μακρια τους... 8)!

-Λετε απο κει που θεωρουσαμε τον kultura ευγενη ερωτευμενο,

να μας προκυψει...καμακι? ;D ;D

 

Καλα θα κανεις,kultura,δε λεω...αλλα προσεχε μην το "τραβηξεις" πανω απ'τα 35 σου... ::)

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα θα κανεις,kultura,δε λεω...αλλα προσεχε μην το "τραβηξεις" πανω απ'τα 35 σου... ::)

 

Δηλαδή έχω δεκαεφτά χρόνια να κόψω τις κακιές συνήθειες... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου