Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #9: ΠΑΝΚ Ή ΑΠΟΧΩΡΩ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aμ,και πεινασμενος εμεινες...

Ειχε και μεζεδες! ;D

(ισως εχει ακομα δηλαδη,καποιοι αποχωρησαμε νωριτερα λογω υποχρεωσεων,

που αν δεν ειχαμε,ισως δεν αποχωρουσαμε καθολου! ;D)

 

Με 2 λεξεις:

Οι αποντες χασατε...

(δεν ειναι 3,τα αρθρα δεν μετρανε! ;D)

 

Στην υγεια σας! :)

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα φροντίσουμε να έχει και κοκα κόλα  ;D

 

Πολύ ΠΑΝΚ βραδιά. Ο dkall ανέλαβε να παραγγείλει τους μεζέδες, οι οποίοι έγιναν στόχος fluxus διαθέσεων. Ο plevris ανέλαβε εν καιρώ οικονομικής κρίσης να κατευθύνει την εισροή εσόδων για την εξόφληση του λογαριασμού. Με το πουρμπουάρ νομίζω αγοράζαμε μια αξιοπρεπή Τσέχα (κιθάρα) αλλά δεν πειράζει.

 

Until next time my friends  8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστα...

να μην αναφερθω στο οτι δεν ειχε κοκακολα!

τι ειδους καταγωγι ηταν αυτο...!!!

by the way, και χωρις να αντιμετωπισα προβλημα σε προσωπικο επιπεδο, εχω την υποψια, πως για καποιους δεν ηταν δικαιος ο τροπος που κανονισαμε το ζητημα του λογαριασμου.

πιστευω πως στις μελλοντικες εξοδους, το ''ο καθενας τα δικα το΄'' να ειναι η πιο ασφαλης λυση!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Until next time my friends  8)

Τσερέμονη... στο 2009 παρακαλώ έτσι; Το έχασα μια φορά, το είδα την προηγούμενη και είμαι ήδη φαν. Μην αργήσουμε άλλη φορα, Please!

 

BigAlejadro: Οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους! :) Έχω την υποψία ότι:

α. Δίκιο έχεις

β. Ουδεν λάθος δεν αναγνωρίζεται μετά την απομάκρυνση απο τη μπυροποσία. (ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων)

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

BigAlejadro: Οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους! :) Έχω την υποψία ότι:

 

β. Ουδεν λάθος δεν αναγνωρίζεται μετά την απομάκρυνση απο τη μπυροποσία. (ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων)

 

;D

 

ναι βρε συ.

αλλωστε ξεκαθαρισα πως δεν εγινε κατι που να με εθιξε σε προσωπικο επιπεδο.

απλα σχηματισα την εντυπωση πως καποιοι πληρωσαν παραπανω απο οτι επρεπε και ειπα να το πω!

οχι για να αλλαξει τιποτα στην σημερινη, αλλα για να ειναι πιο καλα οργανωμενες οι επομενες!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

by the way, και χωρις να αντιμετωπισα προβλημα σε προσωπικο επιπεδο, εχω την υποψια, πως για καποιους δεν ηταν δικαιος ο τροπος που κανονισαμε το ζητημα του λογαριασμου.

 

Λογικο ειναι αφου για 4 γουλιες νερο πληρωσες οσο ο dkall που τωρα που τον πηρα τηλεφωνο το πρωι, ειναι ακομα εκει και στραγγιζει τα μπουκαλια μπυρας και τις πιατελες με τα αποφαγια.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου