Προς το περιεχόμενο

Πλακώσανε οι συναυλίες!


klimis92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να συμπληρώσω/προτείνω και τους cinematic orchestra 28/3 στο fuzz  :)

 

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

Tο εχουν παρει λιγο μοντερμα το θεμα οι μεταλλαδες (και καλα κανετε, με τοσες συναυλιες) αλλα αυτο μη το προσπερνατε! Ειναι πραγματικα Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Ι. Ψαξτε το λιγο απο myspace κλπ πραγματικα αξιζει.

 

Εγω θα ειμαι Θεσσαλονικη εκεινες τις μερες και ψηνομαι να κατεβω Αθηνα...αλλα δε ξερω αν θα μπορεσω λογω υποχρεωσεων...

 

Clouseau τπτ παραπανω πληροφοριες για εισητηρια κλπ εχουμε?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μου κάνει εντύπωση που κανείς δεν έχει λιώσει που θα έρθουν οι Mastodon. Μαλλον κανείς δεν άκουσε το καινουριο τους cd (Λογικό αφού ..βγαίνει ουσιαστικά 23 μαρτίου) και το οποίο ήδη στους κύκλους του Progressive / metal θεωρείτε από τα μεγαλύτερα επιτεύγματα ever.

Ο χρόνος θα δείξει. Εγώ έχω μείνει άναυδος μεχρι στιγμής.

 

Crack the Skye λέγεται.

 

Φίλε Tugito είμαι και εγώ από τους μεγαλύτερους φαν των MAstodon..

Εννοείται πως και για αυτούς λέω. Ελπίζω να τους δούμε με πολύ καλύτερο ήχο από τότε με τους TOOL που απλά τους είχανε θάψει. ::)

 

Βέβαια όταν έρχονται ονόματα όπως Opeth, Mastodon, συζητιέται για Faith No More και ο άλλος σου λέει για Motley Crue που δε ξέρουν ούτε αν έπρεπε να έχουν νόημα ύπαρξης, τότε καταλαβαίνεις γιατί προτιμούνται συναυλίες στο εξωτερικό κλπ. κλπ.

 

Τέλος πάντων. τα είπα και ξέδωσα! ;D

 

(εννοείται κανένα offense προς τους οπαδούς των Crue. γνώμες λέμε για τα γκρουπ.)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν φερνει και τους φαντομας? ;D ;D

πολυ τον γουσταρω αυτον τον τυπο :)

 

πριν 3-4 χρόνια ήταν να έρθουν οι Fantomas με Terry Bozio (αντι για Lombardo) και DJ Spooky και peter murphy (οτιναναι) και ακυρώθηκε λόγω χαμηλής προπώλησης. Και πάμε να πάρουμε για Madonna και AC/DC μην χάσουμε... Ας έρθουν αλλά μην πηγαίνουμε και σαν πρόβατα. Δυστυχώς ή ευτυχώς, στο τέλος η επιλογή είναι του καθενός μας.

Ο Patton είναι ένας σύγχρονος Zappa. Ναι και στους Cinematic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν 3-4 χρόνια ήταν να έρθουν οι Fantomas με Terry Bozio (αντι για Lombardo) και DJ Spooky και peter murphy (οτιναναι) και ακυρώθηκε λόγω χαμηλής προπώλησης.

 

ακόμα το θυμάμαι...τι τρομερή ταλαιπωρία ήταν αυτή...δε θυμάμαι αν πήραμε ποτε κ τα λεφτά πίσω...

μετά από κείνη τη φορά {και τη δεύτερη μέρα του open air εκείνης της χρονιάς που απλά εξαφανήστηκαν όλοι τη δεύτερη μέρα των συναυλιών} αποφάσισα:

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ!

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Tο εχουν παρει λιγο μοντερμα το θεμα οι μεταλλαδες (και καλα κανετε, με τοσες συναυλιες)

 

 

Aς βοηθησω λιγο τοτε :

 

Franz Ferdinand,Terra Vibe Park,Τετάρτη 3 Ιουνιου

 

Bloc Party @ Coca-Cola Soundwave Festival

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστω και καθυστερημενα, αυριο - ναι αυριο - 19/3 ειναι οι the subways στο κυτταρο. Ειδικα το πρωτο αλμπουμ τους προσωπικα μου αρεσε παρα πολυ.

 

Για το καλοκαιρι, motley crue και slipknot για μενα δεν χανονται με τιποτα... Ελπιζω να κοντυναν τους φραχτες στη Μαλακασα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου