Προς το περιεχόμενο

Βιντεο συμμετοχης στο Guitar Idol 2009


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κουκλος  ;D τρομερος θα ελεγα  :o

 

και αν και εχω χρονια να ακουσω αυτο το ηδος ομολογω οτι γουστρα πολυ

παρε μια και απο εμενα  ;)

 

 

 

 

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουκλος  ;D τρομερος θα ελεγα  :o

 

και αν και εχω χρονια να ακουσω αυτο το ηδος ομολογω οτι γουστρα πολυ

παρε μια και απο εμενα  ;)

 

 

 

 

 

κουκλος??? χαχαχαχα...

Σε ευχαριστω πολυ φιλαρακι..Θα προτιμησω να μην περασω εξω απο τα καλλιστεια ομως.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μπράβο. Είσαι καταπληκτικός κιθαρίστας και αξίζεις τις ψήφους όσων σε ψήφισαν.

 

Αλλά αν πραγματικά εκτιμάς τις γνώμες μας, θα ήταν καλό να εμφανίζεσαι στο Noiz και καμιά φορά χωρίς να έχεις συγκεκριμένη ατζέντα (2007 Κούρμπης, 2009 Guitar Idol). Εκτός αυτών έχεις να γράψεις εδώ από το 2005.

 

Θα ήταν χαρά μας να μαθαίναμε από την εμπειρία σου. Καλή επιτυχία.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μπράβο. Είσαι καταπληκτικός κιθαρίστας και αξίζεις τις ψήφους όσων σε ψήφισαν.

 

+1

 

Αλλά αν πραγματικά εκτιμάς τις γνώμες μας, θα ήταν καλό να εμφανίζεσαι στο Noiz και καμιά φορά χωρίς να έχεις συγκεκριμένη ατζέντα (2007 Κούρμπης, 2009 Guitar Idol). Εκτός αυτών έχεις να γράψεις εδώ από το 2005.

 

+2

 

Θα ήταν χαρά μας να μαθαίναμε από την εμπειρία σου. Καλή επιτυχία.

 

+3

 

Καλή επιτυχία κι από μένα ;)

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μπράβο. Είσαι καταπληκτικός κιθαρίστας και αξίζεις τις ψήφους όσων σε ψήφισαν.

 

Αλλά αν πραγματικά εκτιμάς τις γνώμες μας, θα ήταν καλό να εμφανίζεσαι στο Noiz και καμιά φορά χωρίς να έχεις συγκεκριμένη ατζέντα (2007 Κούρμπης, 2009 Guitar Idol). Εκτός αυτών έχεις να γράψεις εδώ από το 2005.

 

Θα ήταν χαρά μας να μαθαίναμε από την εμπειρία σου. Καλή επιτυχία.

 

Σε ευχαριστω πολυ για το σχολιο..

Οσο για το 2ο να πω αρχικα πως συμφωνω μαζι σου και καταλαβαινω γιατι λες κατι τετοιο..Απλα απο την αλλη επειδη προφανως δεν γνωριζεις τι ακριβως εχει συμβει στο παρελθον να πω και εγω πως υπαρχει λογος που δεν εμφανιζομαι συχνα απο αυτα τα μερη..

Παντως οσο συνανταω λογικα και ευγενικα παιδια με ενδιαφερον τη μουσικη,ειναι παντα χαρα μου να συμμετεχω στο φορουμ οπως και αλλα στα οποια βρισκομαι πιο συχνα..Λογικο και κατανοητο παντως..

Να'σαι καλα..

Alex

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου