Προς το περιεχόμενο

Πηρα Mesa Boogie Road King!


AL PACINO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τον πηρα και τρομαξα!τι πραγμα ειναι αυτο :o :o. φιλοι μου αυτο ειναι το απολυτο κεφαλι! εχεις οτι ηχο γουσταρεις !τρομερο και φοβερο.συνδιαζεις οτι λαμπες θελεις σε οτι συνδιασμο θελεις μιας και ο ενισχυτης φοραει και EL34 και 6L6!προσθετεις και το rectifier και αποβλακωνεσαι  :P :P θα ανεβασω καμια φωτο αυριο να τον δειτε και μετα και ηχογραφησουλα...με την νεα μου TOM ANDERSON βεβαια

http://www.andersonguitars.com/cfPages/showSingleGuitarGallery.cfm?passedID=11&finishID=217&bodyWoodID=57

 

δεν περιμενα οτι θα στεκομουν ποτε τοσο τυχερος ωστε να αποκτησω τετοιο gear.

αν καποιος εχει παρομοιο ενισχυτη ας γραψει καμια κουβεντα να ειπωθει καμια αποψη,να γινει μια συζητηση.

αναρωτιεμαι τι θα τον κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 117
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Mε γεια σου και σου εύχομαι να τον χαρείς (και στις εντάσεις που του αρμόζουν)... με τι καμπίνα τον παίζεις;

 

προσθετεις και το rectifier και αποβλακωνεσαι  :P :P

 

To rectifier δουλεύει συνεχώς, δεν το αφαιρείς ή το προσθέτεις. Μπορούμε να επεκταθούμε, αν επιθυμείς.

 

Σαν τι να τον κάνεις, δηλαδή;

 

Μάλλον στο σπίτι εννοεί... (μην αρχίσετε να λέτε ότι είμαι σνομπ κλπ κλπ, χίλιες φορές να την χαρεί την ενισχυτάρα ο συνφορουμίτης)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ο ενισχητης των ονειρων μου :)

τον ειδα πριν 2 χρονια και κολλησα. Αντε τυχερε να εχεις χρονο να τον λειτουργεις ;)

και σου ευχομαι να αποκτησεις και την αντιστοιχη καμπινα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To rectifier δουλεύει συνεχώς, δεν το αφαιρείς ή το προσθέτεις. Μπορούμε να επεκταθούμε, αν επιθυμείς.

Mαλλον εννοει οτι το 'προσθετεις' στο συνολο των χαρακτηριστικων που ανεφερε. Τι σου κανει ο ενθουσιασμος, ε? Χαιρομαι να ακουω ανθρωπους να ενθουσιαζονται τοσο οταν αποκτουν κατι καινουριο. Εγω εχω να νιωσω ετσι απ τα 15 μου που πηρα υπολογιστη και απ τα 17 που... ::)...  ;D

 

Μεγειες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και ειναι ηδη τουμπανο βαλε επανω κανενα drive/dist πεταλι και πες μας λιγο τι και πως ακουγεται ετσι απο περιεργεια σε εμας τους απλους θνητους του tranzistor :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναρωτιεμαι τι θα τον κανω...

 

Ανταλλαξε τον με Harley Benton.

Θα τον πιασεις κοροιδο τον αλλο. ;D

Καλοπαιχτος φιλε

 

Fender Jazz Bass+Spector=bass

Ampeg+Mesa/Boogie=amp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου