Προς το περιεχόμενο

halion samples


ontheflow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρησιμοποιώ τον halion sampler και ψάχνω sample για hip-hop beats κλπ, υπάρχει καμία πηγή που να μπορώ να κατεβάσω sample για τον sampler???

 

Πόσα διαθέτεις;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ… φαντάζομε δεν υπάρχουν free site με samples… :-\

Άρα πρέπει να περιμένω να μαζέψω κάτι της αν και όλα είναι για πάρτι μου και όχι για εμπορικό σκοπό… ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ… φαντάζομε δεν υπάρχουν free site με samples… :-\

Άρα πρέπει να περιμένω να μαζέψω κάτι της αν και όλα είναι για πάρτι μου και όχι για εμπορικό σκοπό… ;D

 

Υπάρχουν πολλά sites, άλλα όμορφα, άλλα άσχημα, άλλα φθηνά, άλλα ακριβά... Τα πάντα είναι θέμα γούστου και καλής διάθεσης. Πρέπει να αντιστεκόμαστε στη λογοκρισία νομίζω.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσα κάτι free πάντως από την στιγμή που αυτό που κάνω είναι για την πάρτη μου…

Αν πιο μετά στρεφόμουνα σε πιο επαγγελματικό επίπεδο προς την δισκογραφία σίγουρα θα επενδούσα και λεφτά σε αυτό. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσα κάτι free πάντως από την στιγμή που αυτό που κάνω είναι για την πάρτη μου…

Αν πιο μετά στρεφόμουνα σε πιο επαγγελματικό επίπεδο προς την δισκογραφία σίγουρα θα επενδούσα και λεφτά σε αυτό. :)

 

Ναι, δίκηο έχεις.

Κοίτα, πάρε τους ένα τηλέφωνο και ρώτα αν υπάρχει τίποτε διαθέσιμο, αλλιώς κοίτα και σε μαγαζιά του εξωτερικού, όχι όμως στο άμστερνταμ γιατί νομίζω ότι παίζει άλλος Φ.Π.Α. Δες και μήπως παίζει καμιά υποτροφία.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου