Προς το περιεχόμενο

Steffen Schackinger - City Lights


stephanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου φαινεται βγαζουμε απο τη μυγα ξυγκι ....ή ειμαστε πολυ τελειοι εμεις....δεν εχω καταλαβει τι απο τα δυο συμβαινει... ::)

To δεύτερο, το δεύτερο... :P

 

Ο τύπος απλά μας στέλνει cyber-REGARDS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχου ρε guys! είπαμε, ειναι εξαιρετικός, αλλά σαν αυτόν ουυυυυυυ πάρα πολλοί...υπάρχει κανείς απο εδώ που να θεωρεί οτι αυτος θα μείνει στο πάνθεον των απανταχού κιθαριστών? είναι παίχτης, καμία αντίρρηση... αλλά μόνο αυτό, τίποτε παραπάνω.

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εμείς δεν είπαμε ότι θα μείνει στο πάνθεον των απανταχού κιθαριστών...

 

Κάτι ακατάληπτα, με κάτι ριγκάρντς, είπε ο κουλτούρα από πάνω, αλλά μην του δίνετε σημασία αυτουνού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εμείς δεν είπαμε ότι θα μείνει στο πάνθεον των απανταχού κιθαριστών...

 

Κάτι ακατάληπτα, με κάτι ριγκάρντς, είπε ο κουλτούρα από πάνω, αλλά μην του δίνετε σημασία αυτουνού...

 

 

;D ;D ;D

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχου ρε guys! είπαμε, ειναι εξαιρετικός, αλλά σαν αυτόν ουυυυυυυ πάρα πολλοί...υπάρχει κανείς απο εδώ που να θεωρεί οτι αυτος θα μείνει στο πάνθεον των απανταχού κιθαριστών? τίποτε παραπάνω.

 

 

 

καταρχην δεν νομιζω οτι υπαρχει κανεις εδω μεσα που οταν ξεκινησε κιθαρα το εκανε για να μεινει στο πανθεον ......αλλα απο αγαπη ...τωρα το να κατηγορουμε αυτον που εφτασε σε ενα τοσο καλο επιπεδο μετα απο πολυ δουλεια......ο οποιος στην τελικη το κανει παρα πολυ καλα και ζει απο αυτο....δεν ειναι δικαιο......και εγω ηλεκτρολογος μηχανικος ειμαι αλλα δεν θα μεινω στο πανθεον των μηχανικων.......καποιος αλλος φωταγωγησε το ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ και οχι εγω, καποιος αλλος τον ΠΑΡΘΕΝΩΝΑ και οχι εγω αλλα χεστηκ@ κιολας .......εγω ζω απο αυτο και το κανω και αρκετα καλα ωστε να μου λενε και μπραβο μερικες φορες..... ;)και αφηνω το πανθεον για αλλους δεν χωραμε ολοι......

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατηγορησε κανεις καποιον??? απο το πρωτο ποστ λεω οτι ειναι εξαιρετικος παιχτης, οπως δεκαδες χιλιαδες αλλοι ανα τον κοσμο. Όμως ώς εκεί. Δεν έχει τίποτε το συγκλονιστικό σα κιθαρίστας. Πωπω, ανοίξαμε θέμα μεσημεριάτικα...Καλη εβδομαδα :)

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιπλέον, έχω άθλιο γούστο και είμαι κουλός γι' αυτό τα λέω όλα αυτά! Από κόμπλεξ, οκ?:P

Για να καταλάβετε, το σημείο της κατάντιας μου, να, ορίστε τι θεωρώ εγώ ωραίο σόλο :P :P

http://www.youtube.com/watch?v=MZRcOHbevP8

ps: να υπογραμμίσω οτι η Telecaster του έχει τόνους Twang (Bang thank you ma'am) ;)

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιπλέον, έχω άθλιο γούστο και είμαι κουλός γι' αυτό τα λέω όλα αυτά! Από κόμπλεξ, οκ?:P

Για να καταλάβετε, το σημείο της κατάντιας μου, να, ορίστε τι θεωρώ εγώ ωραίο σόλο :P :P

http://www.youtube.com/watch?v=MZRcOHbevP8

ps: να υπογραμμίσω οτι η Telecaster του έχει τόνους Twang (Bang thank you ma'am) ;)

 

Να δεις που εσενα σου αρεσει και ο Φρουσιαντες ;D

 

Χωρις πλακα, ο τυπος βρισκω οτι δεν υστερει ΠΟΥ ΘΕ ΝΑ. Δεν ξερω αν ειναι γραμμενος σε κανενα πανθεον αλλα (κατ εμε) σιγουρα τ αξιζει. Δεν βρισκω τι διαφορα εχει αυτος απο (ας πουμε) τον Eric Johnson που απολαμβανει πια τη διασημοτητα, και καλα κανει γιατι οταν επαιζε τα ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ του ηταν στην αφανεια.

Εχουμε ρε παιδι μου μια συνηθεια πριν εκτιμησουμε πραγματικα καποιον, πρεπει πρωτα να πεθανει, κι αλλοι ζωντανοι ΑΧΡΗΣΤΟΙ χαιρουν ακρας εκτιμησης

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δεις που εσενα σου αρεσει και ο Φρουσιαντες ;D

 

Εννοείται πως μου αρέσει ο Φρουσιάντες! Μπαγασάκο πλέιλαουντ απο 'δω το πας, από 'κει το φέρνεις, όλο στον Φρουσιαντε καταλήγεις... Βρε μπας και εισαι κρυφός? (φρουσιαντικός εννοώ)!

 

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου