Προς το περιεχόμενο

Το σφύριγμα και η δυσλεξία...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια λύση ειναι να γράψει ο μπος ενα κωδίκι που θα σε δίνει την ανεση να πατήξεις το μποτόν κ να κανεις μπάν σε οποιον δε θες να διαβάζεις.

 

Αλλιως πρεπει να τους διώξουμε ολους αυτους τους φασαριόζους κ να φέρεις δικά σου μελη με κανα κιλο μέλι κ να γράφουν κομσι κομσα. :P

 

Υ.Γ.Ενα ακομη θεμα που οδεύει προς αδιέξοδο μου φαίνεται.Δεν θα βρεις ακρη κ με την δημοκρατια δε σε βλέπω να μπορεις να κάνεις τπτ.Βάλε υποψηφιότητα να σε σταυρώσουμε κ στα χέρια μας να σε σηκώσουμε μπάς κ γίνει τπτ.....αμαν πια με την παγκοσμιοποίηση αυτή. :P

 

 

Μηνυμα καρναβάλι τέλος, συνεχίστε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είμαι εδώ άρα, ως επί το πλείστον, μου αρέσει. Αυτό δεν σημαίνει ότι το Noiz είναι τέλειο. Άλλωστε δεν θα μπορούσε να είναι

Θα ήθελα (και θα μπορούσε) να είναι καλύτερο ή μάλλον χρησιμότερο και πιο ενδιαφέρον.

 

Ωραία, οπότε

 

Ι) συμφωνούμε

ΙΙ) καλύφθηκα ως προς την ερώτηση μου.

 

 

Ευχαριστώ. ;)

 

 

@trigga:

 

_41763908_offs203.jpg

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα (και θα μπορούσε) να είναι καλύτερο ή μάλλον χρησιμότερο και πιο ενδιαφέρον.

 

 

[βαθια φωνη εκφωνητη χωρις ιχνος χιουμορ, γκριζοι κροταφοι, σακακι]

Οπως αναφερουν εγκυρες και ηλεκτρονικως διασταυρωμενες πηγες η νοτα Λα αντιστοιχει στους τετρακοσιους τεσσερακοντα κυκλους.

[/βαθιας φωνης εκφωνητη χωρις ιχνος χιουμορ, γκριζοι κροταφοι, σακακι]

 

;D

 

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουραστικής επιμονής σε ορισμένα inside jokes

Αυτο ειναι το κουραστικο. Τα περισσοτερα εχουν παλιωσει ενω αν εβγαινε καθε βδομαδα και ενα καλο, θα περνουσαμε ολοι φινα  ;). Θα μπορουσε καθε εβδομαδα να γινεται κληρωση και ενα μελος να βγαζει το αστειακι της εβδομαδας  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα (και θα μπορούσε) να είναι καλύτερο ή μάλλον χρησιμότερο και πιο ενδιαφέρον.

Το χρησιμότερο είναι κάτι το υποκειμενικό. Άλλος χρησιμοποιεί το Noiz για να διαβάζει tech talk, άλλος για να ξεδίνει, άλλος για να ακούει clips, άλλος για να επιδεικνύεται, αλλος για να μαθαίνει μουσικά νέα, άλλος για να αυτοεπιβεβαιώνεται and the list goes on. Έτσι όπως είναι είναι "αρκετά χρήσιμο" σε όλους. :)

 

μια λύση ειναι να γράψει ο μπος ενα κωδίκι που θα σε δίνει την ανεση να πατήξεις το μποτόν κ να κανεις μπάν σε οποιον δε θες να διαβάζεις.

Μακάρι. ::) ::) ::)

 

αν εβγαινε καθε βδομαδα και ενα καλο, θα περνουσαμε ολοι φινα  ;)

Θα προσλάβουμε κωμικό. Έχω στείλει ήδη πμ στον Rowan Atkinson και στον John Cleese.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι ο όρος "χρησιμότερο" δεν είναι υποκειμενικός. Το Noiz είναι φόρουμ μουσικής τεχνολογίας.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω γιαυτό που γράφει πάνω πάνω αριστερά.

Άλλωστε τα σφυρίγματα και οι δυσλεξίες πέφτουν κατά κόρον στο Music Tech, συνήθως σε τεχνικά θρεντ, και εκεί είναι όπου, εμένα προσωπικά, έχουν αρχίσει να με ενοχλούν.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου