Προς το περιεχόμενο

νέο instrumental


EJ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στη μεγάλη οικογένεια του Νοιζ.

 

Ήθελα τις γνώμες σας για ένα ορχηστρικό που έφτιαξα σπίτι. Όλα τα σχόλια ευπρόσδεκτα.

 

Είναι γραμμένο στο cubase, drums από groove agent (virtual), πλήκτρα από Korg X3 και κιθάρα EJ -> GuvNor-> καρφί σε κάρτα TC Electronics

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Όμορφο θέμα που αν εμπλούτιζες περισσότερο την ενορχήστρωση θα ήταν ακόμα καλύτερο.

Υπάρχουν κάποια σημεία που θέλουν μάζεμα τόσο στις εντάσεις όσο στις εκτελέσεις.

Σκέψου το ενδεχόμενο να κάνεις κάπου ένα γύρισμα γιατί η επανάληψη του ίδιου μοτίβου από την αρχή μέχρι το τέλος προσωπικά με κούρασε λίγο.

 

Φιλικά πάντα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω σε γενικές γραμμές με τον Giorgos...

Μου άρεσε αρκετά ο ήχος σου και η ανταπόκριση της κιθάρας είναι απίστευτη...

Συνέχισε να το σκαλίζεις λίγο ακόμη, μη το αφήσεις έτσι! ;)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Τι βρίσκει κανείς όσο ψάχνει...  :) Αυτό το άκουσμα με κέρδισε με τη μία!!!Πολύ ωραία μελωδία...μου κέντρισε πολύ και το στιχουργικό ενδιαφέρον (το ερασιτεχνικό βέβαια ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω φίλε τα ρυθμικά μου θύμισαν λίγο κάτι απο Iced Earth  ;D. Μου θήμισε και κάτι απο Primordial δεν ξερω.... :/ Ωραίος φίλε επειδή είμαι και εγώ στα ίδια ακούσματα γουστάρω άσχημα. Keep up the good work.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα το κομμάτι 2 φορές. Τη 2η η γυναίκα μου είπε, <<πως τό 'παθες και ακούς κάτι της προκοπής>>. Μου άρεσε και μένα. (Όχι όμως και ο ήχος της κιθάρας).

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου